Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kigyógyulni az...

Hogyan lehet kigyógyulni az irányításmániából?

Figyelt kérdés
Ma döbbentem rá hogy eddig mit műveltem a szeretteimmel. Olvastam itt egy kérdést gyakorin és rádöbbentem milyen vagyok valójában. Először azt fedeztem fel hogy a párommal milyen vagyok aztán szépen gondolkodtam tovább a többi szerettemen és rájöttem hogy eddig eléggé irányítottam őket és gonosz voltam velük ennek ellenére szeretnek és nem tudom elhinni ezek után hogy miért szeretnek még engem ha egyszer ilyen gonosz vagyok. Az igaz hogy mindig megkaptam a cuki vagyok mikor mergelodom stb mert alacsony is vagyok és ettől mindig elnyomottnak éreztem magam talán ebből fakad a betegség.

2019. júl. 20. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Két dologra lesz szükséged:

- akard a személyiséged változását és figyelj arra hogyan viselkedsz a környezeteddel

- kérj segítséget egy pszichológustól, aki segít feltárni, kioldani a múltbeli okokat és végigkísér a változás folyamatában

2019. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez bizonyos vérmérséklet kérdése, ha valami belgyógyászatilag nincs rendben valakivel, idegesebb is lesz alapból.

Ezt, ha kezelnéd, valamennyire, sőt teljesen megszűnne a gond.

Rengeteg alacsony ember, főleg nők küzdenek evvel a bajjal. Kis szomszéd csaj is olyan mint a méregzsák, férje csak röhög, meg nem veszi komolyan.

2019. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Link emberek vesznek körül.
2019. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!