Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan esetek amikor...

Vannak olyan esetek amikor külföldi munka helyett elrabolnak?

Figyelt kérdés
Pl hirdetnek egy külföldi munkát amire jelentkezik pár tini lány kB 10 15 mondjuk egy barátnői csapat. Aztán elrabolják őket mert nem oda viszik őket a kis busszal ahova meglett beszélve hanem elrabolják megerőszakolják prostitúcióra kényszerítik

2020. szept. 9. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Utána kell nézni a hirdetőnek, mindennek... Van olyan, pláne ha nem beszélnek lányok nyelveket, hogy kiviszik őket egy bordélyba dolgozni. Ezért van Nyíregyháza utca az amszterdami piroslámpás negyedben is.
2020. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen is de ez általában nem ilyen drasztikusan történik, hogy elrabolják és kényszerítik.

Sex trafficing elterjedt formája röviden, hogy a leányzó nyelvtudás és spórolt pénz nélkül valakiben megbízva külföldre költözik. Munka és szállás is fekete egy ideig. Majd a lányt olyan kényszerhelyzetbe adósítják amikor már nincs más kiút a hazamenetelhez, csak világgá megy vagy beleegyezik egy szexbe/filmbe. Pedig nyugat Európában van lehetőség segítséget kérni de erről sokan még nem tudnak.

2020. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Biztosan, napi szinten.
2020. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzá szólásokat. Tisztelet a kivételnek, de tudjátok vannak azok a kivagyok mivagyok nagyképű majd én megmutatom emberek többnyire lányok, nők akik nyelv tudás nélkül azt hangoztatják hogy márpedig én kimegyek külföldre és majd én megmutatom meg hogy ott jobban lehet keresni meg hogy majd ő nyelvtudás nélkül megy a vad idegenekbe, és majd lesz ami lesz . Lebeszeli a vad idegen valakivel telefonba vagy neten és megy a kisbuszba beszáll és menősködik a többieknek én mertem lépni ti neeem.

Aztán meg...

Amúgy tudom hogy nem gyakori, ha ismerősökkel mégy ki, pároddal vagy pár barátnővel esetleg nem is vagy olyan hú de cicababa.

De ha nagyon kirívó vagy akkor elég ha pont te vagy az a 100. Akivel megtörténik a baj.

2020. szept. 9. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van,de gondolom elég sok eset látens marad.Aztán rászoktatják a drogokra,és a csaj kb zokni lesz.Nagyon kell vigyázni sajnos,beteg egy világ ez már..
2020. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!