Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha megtudnád...

Mit tennél, ha megtudnád ismerösről - Igaz, csak magyar Forintban. - hogy multi milliárdos magánvagyona van?

Figyelt kérdés

2020. szept. 9. 20:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
2020. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálnék
2020. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám hogy:Aztaa

Utána meg élném tovább az életem

2020. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nem érdekel mi van másnak.
2020. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy tekintenék rá, hiszen ő is ugyanolyan jó ember. Mit változtatna rajta? Mit kéne csinálni? Nyilván te azt hiszed hogy többen írnák hogy rácuppannának, de most őszintén, aki rácuppan mert rájött hogy pénze van, az igazi barát, vagy kellemes ismerős? Szegény vagy gazdag? Az embert leginkább nem a pénze határozza meg.


A jó emberek nem kérkednek a vagyonukkal, van hogy jótékonykodni is inkognitóban jótékonykodnak, pláne ha tudják hogy a szegény embernek kellemetlen, hogy pl. pénzügyileg van szüksége segítségre, több ilyen gazdag ember szervezeteket hoz létre. Tudnék sorolni bőven. Ahogy írtam nem a pénz határozza meg, hogy milyen ember, viszont az is igaz, hogy akinek pénze van nem mindegy mire használja. De ha valaki a pénzzel arccol és tiszteletlen azzal akinek kevésbé van, az számomra nem is milliárdos, hiába van neki.

2020. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Én személy szerint nem tennék semmit, de úgy hiszem az emberek 99%-a ellene fordulna még sokan azok is akik itt írják, hogy nem tennének semmit.
2020. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy opció amit a 6-os írt. Szerintem senkinek semmi köze hogy kinek és mennyi pénze van. 5-ös vagyok.
2020. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#5 Nekem nem kell bemutatni a magyar milliárdosokat, a budapesten (is) több ismerösöm volt köztük.


#6 Pénzéhes nők és csalók, bűnözők fordultak ellenük csak.

Bár egyik budai ismerösöm több milliárdos telkét, az egyik leghírhettebb kelet-európai gyökerű bűnbandának akarta legutóbbi találkozásunkor eladni.

2020. szept. 9. 20:48
 9/24 anonim ***** válasza:
50%

#8

Nem ismertem még életemben olyan gazdag embert aki becsületes úton kereste volna a pénzét. Ha ismeritek Az aranyember című Jókay regényt tudjátok miről van szó.


Akik ellene fordulnak pedig azok akik nem gazdagok, nem sok nem gazdagot ismerek aki szívesen tölt sok időt egy gazdag ember társaságában mert nem tesz jót az önbecsülésüknek. Másrészt a gazdagok általában nem szívesen barátkoznak szintjükön alulival.

2020. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#9 Egy bíztos, hogy te nem ismersz vagy ismertél eddig egy milliárdost sem.


Milliárdos a potenciális versenytárs méri pénzben, és az üzleti partnert.


Színészek, mérnőkök, jogászok és még jó szakik is vannak a barátaik közt. Igaz, több baráti körük van, amik nem keverednek vagy csak igen ritkán. Bár ez utóbbi sem szokott szerencsés vagy kellemes kimenetelű lenni a körön kívülinek.

2020. szept. 9. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!