Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boldog vagy? Feltetted magadna...

Boldog vagy? Feltetted magadnak ezt a kérdést az utóbbi idöben?

Figyelt kérdés

És ha igen, mi rá a válaszod?

Minden úgy sikerült, ahogyan eltervezted?



2020. szept. 9. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen, boldog vagyok. Nem, nem úgy sikerült minden, ahogy elterveztem, sőt semmi sem sikerült úgy, de mégis boldog vagyok, mert egyszer élünk és ezt ki kell teljes mértékben használni. Boldog vagyok, mert látom az embereket mosolyogni, nevetni, a természetet virágozni, az embereket élni. Kedves kérdező! Valószínű azért tetted fel ezt a kérdést, mert épp egy hullámvölgyben vagy, amiből nehéz kijönni. Hidd el, hogy sikerülni fog és örülj az apróbb dolgodnak, öltözködj úgy, ahogy jól érzed magad és be positive! Sok sikert! További szép estét! :)
2020. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem érzem szükségét annak, hogy feltegyem a kérdést. Nem érzem magam boldognak. Sokkal inkább elkeseredettnek. Nincs rá különösebb okom. Vannak barátaim, tovább tanulok. Nem tudom miből fakad, de folyamatosan üresnek érzem magam.

Remélem kedves kérdező, te másképp vagy ezzel :)

2020. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Fel. Rndszeresen.


Ha attól vagy boldog, hogy minden úgy sikerül, ahogy eltervezted, akkor -hát bocs-, de nem szívesen lennék a helyedben, kedves Kérdező.

2020. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem, de ha lenne barátnőm aki szeret akkor az lennék.
2020. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem vagyok boldog, de már keserű sem. Mély hullámvölgyön vagyok túl, talán most már tényleg magam mögött hagytam.

Ha arra gondolok, hogy lehetne ennyi értelmetlen szörnyűség után újra minden olyan, mint azelőtt, azt felelem magamnak, hogy életem legrosszabb eseményein már átestem. Ettől még nem lesznek kevésbé rosszak, de a jövőtől való félelem így értelmetlen. Ami volt, annál már csak jobbat hozhat.

Igyekszem újra nyitni az emberek felé és keresni a lehetőségeket az életben, hátha jó dolgok is történhetnek.

2020. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 vantel ***** válasza:
83%

Hullámzik, időnként boldog vagyok, időnként boldogtalan, időnként egyhangú.

Van aki stabilan boldog?

2020. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Abszolút nem vagyok boldog. Tönkretették az egyetlen célomat az életemben.
2020. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#3 nem, szerintem sem abból fakad a boldogság. Szerintem a lényeg ott van a kis dolgokban, amik mindennap örömet okoznak de mi elhanyagoljuk öket "mert csak kis dolgok", pedig mennyire feldobja egy ölelés, egy bók a napodat. És észre sem veszed öket.
2020. szept. 9. 23:44
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Ez nálam fogós kérdés,mert bipoláris vagyok.
2020. szept. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, így nem is teszem fel magamnak ezt a kérdést, sőt próbálom időről időre kizárni ezeket a gondolatokat a fejemből, mert csak még mélyebbre süllyedek. Élem a napjaimat kb. ilyen rezignált semmi lelki állapotban.
2020. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!