Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy komolyan feltettetek egy kérdést itt, és sokan lekamuzták, pedig igaz volt?

Figyelt kérdés
Nem történt velem ilyen, csak most elgondolkoztam és érdekel. :D
2019. dec. 11. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, a testépítő kategóriában, ahol rákérdeztem hogy az átlag hobbi kondisok között kb milyen szinten lehetek.


A gugolásom és felhúzásom nagyon gyege volt akkor, mert akkor kezdtem el először.


A fekvenyomásom átlagos, viszont a mellrőlnyomásom elég erős és így a számok első ránézésre elég furcsák voltak, ezért minden válaszoló azt hitte, hogy csak kitaláció. Mondjuk azt nem magyarázták meg mért lenne jó egy ilyet kitalálni.

2019. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. De olyan volt már hogy a saját történemet olvastam el. Tuti hogy az egyik ismerősöm szórakozott.
2019. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, mert sokan unalomból írnak ki kérdéseket egy egy témában minden nap, mert azt hiszik hogy a válaszokkal törődést kapnak, de már unalmas. Amikor valaki hasonló kérdést ír ki akkor is azt hisszük hogy már megibt a munkaügyis, a vagyonör vagy a 100 állásinterjús prosti stb. Ezért nem veszik komolyan
2019. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!