Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tettél már fel itt kérdést?...

Tettél már fel itt kérdést? Ha igen, mit, és mi lett végül azzal, amivel kapcsolatban feltetted? Mennyire kaptál (ha kaptál) hasznos válaszokat?

Figyelt kérdés

Szeretek néha végiggörgetni a főoldalon, és minden kategóriába beleolvasni kicsit, azonban engem mindig is foglalkoztatott az, hogy mi lett a dolog végkimenetele? Megvette azt a kecskét? Megsütötte azt a húst? Elindította a programot? Kibékült az unokatestvére anyjának a legjobb barátnőjének az apjával? Szeretem nyugodalmas pillanataimban tovább gondolni az adott kérdéseket :D

20/f


2014. márc. 22. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos.. volt egy kérdésem, amit még fél éve tettem fel, e volt: Szerintetek létezik-e egy férfi és egy nő között egyenlőség? (vagy valami hasonló) elég hasznos váalszok jöttek, csak a lépést nem tudtam már tartani velük sajnos, így nem tudtam mindnekinek válaszolni.. de sok hasznos jött, felkavarta az állóvizet kicsit :)


Nos.. nem mindegyik kérdésre jön rendes válasz amúgy, sőt volt, hogy 1 se jött.. szerencse kérdése is, hogy éppen ki látja a kérdésedet, és ki nem...

2014. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Voltak számomra valóban fontos kérdéseim és voltak olyanok is, amelyeket csak azért tettem fel, mert érdekelt, de nem volt "életbevágó"!

Érdekes, hogy egy-két (és tényleg csak ennyi) kivételtől eltekintve, nem voltak trollok a válaszolók között és többnyire megkaptam azt a választ, amin tovább tudtam lépni.


A kérdéseim:

Motor, kerékpár javításhoz segítségkérés,

Közlekedési, kresz szabályok,

Telefon, tablet, számítógépes programok beállítása,

Zenék, könyvek keresése (ezekre sajnos egy választ sem kaptam,

Állattartási problémák, stb...


Amik kevésbbé voltak fontosak, de érdekelt mások véleménye:

Vallási kérdések,

Filozófiai kérdések,

Ezekre is korrekt válaszokat kaptam többnyire, de nem minden esetben sikerült meggyőzni a válaszolóknak.

2014. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék, hogy a kérdező milyen következtetéseket vont le a válaszainkból, hogy már egy napja nem reagált rá! :D
2014. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!