Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem undorító, hogy sok politik...

Nem undorító, hogy sok politikusnak a reggeliztetésére több pénz megy el, mint családoknak amennyi az egész napi étkezése, holott gyakorlatilag csak aludni járnak be a parlamentbe és teljesen felesleges és felszínes bájcsevelyeket folytatnak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 13. 22:46
1 2
 1/11 Lazy Lover ***** válasza:
67%
De igen mi hülyék meg hagyjuk
2020. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Miért olyan embereket szavaztál meg akik csak aludni járnak be?


Ha igazad van és csak aludni járnak be hogy lehet hogy ha összehasonlítod Magyarország fejlődését a környező országokéval akkor fogsz olyan időszakokat látni amikor fele úgy fejlődött az ország meg olyanokat is amikor másfélszer gyorsabban?


Szerintem ez egy nagyon nagy problémája a társadalomnak, hogy nincs bizalom a vezetőink fel (lényegében véve senki felé se) és hogy úgy mondunk véleményt, hogy fogalmunk sincs semmiről se de azért azt hisszük, hogy tudjuk a tuti frankót amivel meg lehetne váltani a világot.

2020. szept. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Jól teszik. És érthető is a sikerük. A magyar embereknek az kell, hogy gyűlölködhessenek, utálkozhassanak, és legyen kire mutogatni, amikor arról van szó, hogy miért szar az életük. És ezt meg is adják, ráadásul választások előtt elhintenek egy 10.000 Ft-os utalványt, ami arra az egy hónapra "kihúzza őket a sz_rból". Ügyesen megoldották azt is, hogy minden az ő kontrolluk alatt legyen, és nincs konkurencia sem, mert minden kezdeményezést csírájában elfojtanak. A nép pedig tudja, hogy hol a helye... legalábbis a napi 12 óra gyári munka és a minimálbér mellett biztos, hogy nem fog elmenni tüntetni, mert semmi ereje nincs.


Tisztelem őket, nagyon ügyes emberek. Bárcsak én lennék annyira talpraesett, mint ők.

2020. szept. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"nincs bizalom a vezetőink fel"


Nincs sem bizalmam, sem tiszteletem, sem pedig minimális szimpátiám az olyan ótvar öltönyös férgek felé, akik a büdös életben nem dolgoztak, csak benyalták magukat kapcsolatokkal magas pozíciókba, és arra kapják a milliókat, hogy bólogatnak, mint a bábuk és pofáznak egymással, miközben méregdrágán zabálnak és utazgatnak.

2020. szept. 13. 23:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"csak benyalták magukat kapcsolatokkal magas pozíciókba, és arra kapják a milliókat, hogy bólogatnak, mint a bábuk és pofáznak egymással, miközben méregdrágán zabálnak és utazgatnak."


Minden magyar ember álmát írtad le.

2020. szept. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
#3 Vigyázz, mert olyan mélyen vagy mészáros lorinc és vitya fenekében, hogy még a végén d vitamin hiányod lesz. Tudom, hogy jó jó mélyen benyalni nekik, de azért csak óvatosan... Kell egy kis napfény is. A politikusaink segge megvár.
2020. szept. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

ma 23:03 te és a te környezeted szavazza oda a parlamentbe ezeket a vezetőket, szóval most hátratenni a kezed, hogy neked ehhez nincs közöd és köpködni a politikusokat eléggé gáz dolog.

Hol a te, a szüleid, nagyszüleid személyes felelőssége abban, hogy most olyan a rendszer amilyen?


A családok étkeztetésén parázol? Mikor volt utoljára Magyarországon olyan, hogy az óvodás, iskolás gyerekeket ingyen étkeztetik naponta egyszer?

2020. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Abból a pénzből, amit a közpénzből lopnak, nem csak a gyerekek, hanem a felnőttek napi háromszori étkeztetését is meg lehetne oldani. De ugyebár a fideszes mocskoknak a minimum 3 luxuspalotájára és stadionokra kell a közpénzt költeni.
2020. szept. 13. 23:15
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha ennyire szíveden viseled a sok éhező gyermek sorsát, miért nem szervezel egy főzést és ingyen ételosztást a saját pénzedből? Értem én, hogy nagyon könnyű megmondani, hogy más mit csináljon szerinted, de ha eredményt akarsz, a tettek mezejére kell lépni.
2020. szept. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

ma 23:15 melyik országban kapnak a felnőttek napi háromszor ételt az államtól? (az államnak nincs pénze, ami van azt tőled veszi el szóval csak óvatosan azzal, hogy kinek mit kéne ingyen adni)


Melyik országban van a miénknél kedvezőbb rendszer ha a közétkeztetést nézzük? Tényleg érdekel, mert szeretnék én is olyan jogosan hőbörögni mint te.


De matekezzünk kicsit, egy menüre menjen el 500 forint (ezzel alábecsültem), egy személyre egy nap 1500 forint menne el, egy év alatt kb. 550 ezer, az 10 millió lakossal számolva 5 475 milliárd évente. Ez kb. 10-szer több mint amennyiből 10 év alatt stadionokat építettek.

2020. szept. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!