Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megjelenik járvány a tesóm...

Ha megjelenik járvány a tesóm iskolájába és karanténba lesz akkor az egész család oda kerül?

Figyelt kérdés

Sofőr vagyok, ha tesám karanténba lesz engem is bevágnak, nem tudok dolgozni, nem lesz pénzem, nem tudom fizetni a dolgaim és bebukom a vállalkozásom, így is minden fuvar ajándék, ha egy kiesik bukom a 2 évem mehetek vissza alkalmazottnak tartozással a fülem mögött, így is 1 éve műtét után friss sebekkel dolgoztam.


Mocsok vírus!



#Fck covid
2020. aug. 31. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Csak az akit karantén alá helyeznek. A család tagokkal nem foglalkoznak még akkor sem ha ugyan abban a hazban élnek.
2020. aug. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Az első baromságot ír. Ha ott maradsz egy háztartásban akkor szoptad.
2020. aug. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Te írsz baromságot első!

Unokatesomat berakták karanténba a szüleikkel, akikel lakot senki nem törődött, ugyan ugy mentek mindenfelé.

2020. aug. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 es #
2020. aug. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nagynéném férje olaszból jött haza még tavasszal, nagynéném és gyerekeik is 2 hétig karanténba voltak, vagy a másik választás az volt, hogy a férje keres addig valahol albérletet.
2020. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
A vele együtt lakók is mennek karanténba.
2020. aug. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én karanténban vagyok mert a munkahelyemen lett egy pozitív személy szóval hasonló szitu mint amit te említesz.

A családom nincs karanténban ők dolgoznak jönnek mennek stb. Az ajtón ott a piros lap de ők mehetnek bárhova.

Az hogy ennek mi értelme van más dolog de így van.

2020. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kollégám is karanténban volt. De a felesége nem, ő mehetett bárhova.
2020. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!