Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fagyizoban dolgozni? Ez hogy van?

Fagyizoban dolgozni? Ez hogy van?

Figyelt kérdés
Jovo nyarra meg akarom beszelni egy ismerosommel, hogy mehetnek-e diakmunkara, akar egesz nyari szezonban. Viszont van egy hulyesegem, ami miatt iden nem mertem oda menni. Nem vagyok hulye, viszont stresszes vagyok kicsit idegenekkel, es nagyon sz.rul szamolok fejben sajnos, foleg ha izgulok. Ha mondjuk egy csoport ker 13 db gomboc fagyit, akkor azt nekem fejben kell kiszamolnom? :/ Mert tudom hogy ez nem normalis, de van olyan hogy el kell gondolkoznom ilyeneken, nagyon rossz vagyok fejben szamolasban.
2020. szept. 15. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal számológépet, neked a legolcsóbb modell is jó lesz. Gyorsan bepötyögheted, és akkor nyugisabb is leszel, hibát se vétesz :)
2020. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg kell lennie pénztárgépnek, ahova beütöd az árat. 13 * 250 mondjuk, és az kiadja az összeget.


De lehet nálad számológép attól még.

2020. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!