Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen fagyizoban dolgozni?

Milyen fagyizoban dolgozni?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni nyári munkára és erre most lenne lehetőségem , de sose csináltam még ilyet és félek, hogy lassú lennék, bénáznék , nem menne... Nagyon nehéz lehet ? Vagy szerintetek megéri megpróbálni ? Az elején megtanítják nekem, hogy mit, hogy kell ?
2017. máj. 20. 15:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Ami kissé aggaszt, hogy pl iskolai ünnepségeken 1ora egyhelyben allastol simán elajulok. Itt másabb, ha mozgok közben ? Mert voltam már arufeltolto munkán is akkor se ültem le, de bírtam mivel nem is egyhelyben kellett állnom.
2017. máj. 20. 15:18
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem kapkodós munka, de azert arra figyelj hogy ki ne spórold a pisztáciát:)
2017. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a puding próbája az evés. Gondolom alapból nem egy izgalmas meló, ha rossz helyen van a fagyizó, de ha felkapottabban, akkor meg nem lesz időd ilyeneken filózni.

Mivel egy tölcsér+pár gömb fagyi kombinációja az egész meló, annyira nem lehet bonyolult betanulni. (bár sose fogom megérteni, hogy diákok mehetnek "kasszázni", egy felnőttől meg elvárják a papírt hozzá..)

2017. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez elég felkapott fagyizó ezért félek, hogy "kapkodos" munka lesz. A legjobban attól félek, hogy nem tudom feltenni a gombocokat a tolcserre , hanem lefolyik stb . :D sose csináltam még ilyet. Szerencsére a matekkal nincs gondom , az kevésbé aggaszt de persze azon se szeretnék elbukni, hogy rosszul adok vissza a nagy sietsegben :D
2017. máj. 20. 15:36
 5/7 anonim válasza:
53%
Szerintem nem egészséges,én biztos hogy marhára elhíznék :)
2017. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ettől se tartok :) Nem hiszem, hogy lenne alkalmam munka közben enni :D
2017. máj. 20. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha felkapott a hely nem lesz se kedved se időd enni. És készülj fel arra hogy a kezed lefog szakadni már délután...nagyon megterhelő amikor egész nap áll a sor előtted,te meg a 10.000. tölcsért pakolod....brutttttál meló. És ez nem túlzás.
2017. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!