Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme kiemelkedően...

Van értelme kiemelkedően tanulni és önképezni magad a mai világban, amikor a jól fizető állásokat mind-mind csókosok töltik be és a kapcsolatos döntik el, hogy ki hová kerül?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha vki be is tesz vkit jo pozicioba, nem àrt ha a dokumentum feltételeit le tudja tenni az asztalra.
2020. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne keress kifogást! Tanulj!!!! (Azért az alkotáshoz soha nem volt elég a protekcio.)
2020. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged az tesz boldoggá, és az visz közelebb a céljaidhoz, akkor megéri. Szerintem ezerszer többet ér, hogy azt csinálhatom,amit szeretek, és nem készít ki lelkileg 2 év után a munkám, minthogy 100-200 ezerrel többet kapjak havonta.
2020. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondold végig, mi lesz belőled, ha nem tanulsz, ha nem teszed oda magad. Utcasarki hajléktalan koldus leszel. Válassz.
2020. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te hogy vagy vele, de 1millió nettóig tudod képezni magad csókos nélkül is, ami szerintem nagyoon jó kereset. Meg nem minden területen a csókos számít és pláne nem minden országban. Szóval mivel nincs csókosom aki berakna nagy pozícióba én úgy vagyok vele, hogy az 1millió nettó egy jó cél ami a szemem előtt lebeghet (bár sose érem el, de 600nettóra van lehetőségem, ami megimt csak jó pénz szerintem).
2020. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Alapvetően szerintem tanulni van értelme, egyetemre menni IT szektoron és mérnök szakokon kívül nincs. Én orvos vagyok, most nettó 700 felett keresek 30 évesen, de ezt a pénzt mondjuk asztalos vagy kőműves vállalkozóként is meg tudnám keresni, kevesebb tanulással.
2020. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elmaradott korrupt keleti orszagban, mint pl Magyarorszag, lehet, de mashol ez nem divat.
2020. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Van értelme, de attól függ, mit. Ha a magas fizetés a cél,

Akkor hiaba mész pl. történelem szakra. (Nem lehúzni akarom ezzel, minden diploma értékes a maga módjàn, de csak a magas fizetésért, magas beosztásért tanulni nem érdemes akármit).

2020. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!