Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme beköltöznöm...

Van értelme beköltöznöm kollégiumba szeptemberben, ha amúgy ahol lakok innen bejárni is be tudok, és a rendes oktatás az meg kitudja meddig tart?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok elvileg rendes oktatás lesz, de gondolom maximum néhány hétig jó esetben, és felvettek a kollégiumba. Előző félévekben kollégiumban laktam, valamilyen szinten szerettem, de nagyon magányos voltam bent, nem nagyon vagyok benne a közösségi életben ott. És aludni is nehéz. Kicsit körülményesen, egy átszállással de bejárni is be lehet innen ahol lakok, kb. 60 km-ről, ahogy csináltam az első két félévben is. Van értelme erre a néhány hétre beköltöznöm a kollégiumba?
2020. aug. 26. 03:21
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Honnan veszitek ezt a "maximum néhány hétig fog tartani" hülyeséget, amit most minden diák ismételget?!

Esetleg a "vonzás törvényét" akarjátok alkalmazni? :D


A kormányzati kommunikáció teljesen ellentétes, a végsőkig a hagyományos oktatást fogják presszionálni.


Egyébként neked kell tudnod, hogy mi a kényelmesebb. Ha jobban érzed magad otthon és kihasználod az utazási időt, akkor logikusabb ingázni, 60 km. semmi.

2020. aug. 26. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Nincs, ha azon a 60 km-n kívül nincs más gond. Nem csak a vírus miatt, egyébként sincs. Utazás közben olvasol, tanulsz, netezel, szunyálsz stb, szóval nem kárbaveszett idő.
2020. aug. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!