Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félsz attól hogy elkapod a...

Félsz attól hogy elkapod a koronavírust?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 15:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
74 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Azért mert félek, hogy tudtomon kívül megfertőzök másokat, akiknek valami komoly bajuk lesz emiatt.

De nem úgy félek, hogy ez megmérgezni a hétköznapjaimat. Csak ha elgondolkozom az egészen, akkor erre jutok, hogy jobb lenne inkább nem elkapni.

2020. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hitman - agent 47 ***** válasza:
72%
A vírus fél attól, hogy elkapom.
2020. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem, valahogy nincs kedvem egész életemben rettegésben élni.
2020. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Csak annyira, amennyire nem szeretnék se influenzás se náthás lenni.
2020. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

Nem a betegséggel van gondom, hanem azzal, ami egy esetleges megfertőződéssel járna.

(Elkülönítés stb.)

2020. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem.

Az a baj, hogy a média már annyira átmosta az emberek agyát, hogy na, ez a félelmetes. Nem veszélyesebb ez, mint pl. egy influenza. Egy influenzában jól többen halnak meg éves szinten, vagy rákban, vagy éhezésben.

2020. szept. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Én félek mert pár éve majdnem belehaltam egy tüdőgyulladásba. Nem akarom még egyszer azt átélni. Borzalmas volt, pedig fiatal vagyok és sportos.
2020. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Már nem is gyanús, hogy a média mindig sokkolják az embereket valamivel. Hogy bárhol bármikor lehet egy terrorista és vaktában lővöldöz, volt h1n1 hiszti is, migráns hiszti. Egyetlen nyugott év sem volt 2001-től, ha màs nem volt, akkor a hőséggel sokkolták az embereket...màr.az.időjàràsban is programozzàk őket "magas lehet a vérnyomàs,fejfàjàs,szédülés"

Hol van màr az a hír ahol"őlt,felalasztotta,agyonlőtte,megerőszakolta..."

2020. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Én meg vagyok győződve róla, hogy a többségen átment az egész még január-február környékén mielőtt bejött az egész "karanténosdi".


Nekem legalábbis szinte minden ismerősöm beteg volt, influenzás jellegű de annál erősebb tünetekkel. Én magam is. Csak akkor még nem volt tesztelés, mert kellett dicsekedni a statisztikákkal.

2020. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9. Az igazság odaát van. Ez itt a legnagyobb baj. :( nem vonom kétségbe a járvány letezését de a kommunikáció ami megy az hihetetlen. Vajon miért nem lehet igazat mondani. Kire? Mennyire veszélyes? Mennyi beteg van? Milyen állapotban? Miért olyan nehéz ezt kinyögni? Vagy bevallani hogy nem tudjuk.
2020. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!