Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy jutnak haza mindig élve...

Hogy jutnak haza mindig élve az alkoholisták?

Figyelt kérdés

Itt tényleg azokra a masszív évek óta alkeszekre gondolok, akik gyakran már délelőtt 10kor sem tudnak a világukról, de tényleg abszolút semmit.

Lakott szemben velem egy ilyen 60as férfi, akire egyszer még rendőrt is hívtam mert annyit láttam éjjel 11 körül, hogy a házunk előtti bokorból lóg ki két láb mozdulatlanul. Kutyát sétáltattam, a környék olyankor már kisváros lévén kihalt. Ha akkor éppen nem nyár van, hanem tél akkor biztos ott fagy meg, de pont nyár volt, és azóta is túlélt már 2 telet, pedig ő tipikusan az, akit már délelőtt hárman szoktak hazacipelni, vagy pedig egyedül fetreng valahol a környéken és fel sem bír kelni. A fia szokta összekaparni ha már a látóterébe kerül az erkélyről.


Tegnap pedig pont láttam egy szintén olyan ittas idősebb férfit aki körbe se nézve csak ment egyenesen le a forgalmas főútra. Ha akkor bármi is pont féktávon belül van, az biztos hogy bedarálja. De nem. Ezeknek az embereknek valahogy mindig piszok nagy mákjuk van amikor a forgalmas utakon a világukról nem tudva valahogy hazaballagnak.


Félreértés ne essék senki halálát nem kívánom, csak tényleg furcsa, hogy pl egy kirohanó gyereket szinte 100% hogy valami azonnal agyonüt, míg ezeket a kóválygó csutak részeg embereket valami őrangyal nagyon vigyázza.


2020. szept. 18. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

"pl egy kirohanó gyereket szinte 100% hogy valami azonnal agyonüt"


A csatak részeg ember az nem igazán rohangál.

2020. szept. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindig.

A híradóban is van egy csomó eset.

Részegen, kivilágítatlanul, szabálytalanul ment, kerékpározott az úton. Vagy feküdt az út szélén. Vagy elaludt az égő cigi mellett és benn égett a házban. Vagy nemrég volt a kocsma elé kötött és odafagyott eset. Vagy piásan leszúrták, megölték egymást.

És ez csak a fő híradóban hallott esetek. Biztosan van még egy csomó, ami nem kerül be a hírekbe, vagy csak itt-ott írnak róla.

2020. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Mákjuk van? Szerintem akkor lenne mákjuk, ha meghalnának, mert ilyen életet élni...
2020. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem van olyan, hogy részegek védőszentje, és az vigyáz rájuk. :-)))


Ismerős mesélte, hogy egyszer fagyban, késő este ment haza. Volt egy nagyobb, egybefüggő, lefagyott szakasz a járdán. Valahonnan jött egy dülöngélő részeg. Azt hitte, ötvenszer elesik, mire átjut rajta. Aztán a részeg csak úgy simán átgyalogolt rajta úgy, hogy egyszer sem esett el. Ismerősöm csak tátotta a száját.

2020. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem van olyan, hogy részegek védőszentje, és az vigyáz rájuk."


Szent Hubertusz átpártolt. :D

2020. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Teleporttal járnak haza.


Amúgy de, sokukat elütik, meg olyan is van, aki megfagy, de statisztikailag nyilván a többségük nem balesetben, hanem alkoholizmus okozta betegségekbe hal meg.

2020. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ido utan a tudat alattid haza visz.
2020. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

"Szent Hubertusz átpártolt."


Meg a Szent Unicum is.

2020. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy jutnak haza mindig élve az alkoholisták?"


Úgy, hogy a forgalom többi résztvevője józan!

(Legalábbis a többség.)

2020. szept. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld.

Egyik másikon igazán jót nevettem :D

2020. szept. 18. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!