Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen érzés annyit inni,...

Milyen érzés annyit inni, hogy az ember azt se tudja hol van? És haza kell cipeltetni!

Figyelt kérdés

Gondolom nem jó, de annyi ismerősöm ivott annyit, hogy haza kellett vinni, hogy nem mondta egy sem, hofgy "én soha többé nem iszom!" akkor annyira nem lehet rossz nem?


Ajánlja valaki kipróbálni mondjuk otthon biztonságos környezetben?



2014. febr. 21. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem ajánlom, főleg ha tapasztalatlan vagy, mert otthon, biztonságos környezetben épp úgy kaphatsz alkoholmérgezést, mint társaságban. Nem egyformán reagál szervezetünk az alkoholra, ha kérdezed, hogy milyen, akkor valószínűleg még nem tudod, szóval ne kísérletezz. Az alkohol alattomos, nem tudhatod mikor kell abbahagyni, mert egyik pillanatban még azt érzi az ember, hogy "ejj, bele fér még egy pohárnyi, ha már hangulat van", a másik pillanatban meg se kép se hang.
2014. febr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Hát olyan, hogy egyik pillanatban még üvegből iszod a Hubertust, a másikban meg egy haver ágyában fekszel öt órával később és mindenki rajtad röhög hogy mekkora állat voltál :D


Mi is szinte minden hétvégén mocskosul berúgunk, viszont már mikor össze vissza esnek-buknak, járni nem bírnak, fekve okádnak, az az már szerintem is szánalmas.

2014. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos megtapasztaltam annó rögtön elsőre, amikor igazán be akartunk rúgni. Még fiatalon vittük a jó házit buliba ipari mennyiségben, fél litert be is nyeltem belőle 1 óra alatt. Jól vagyok, jól vagyok..fél óra múlva szédülés és képszakadás. 8 órával később ébredtem az utcán egy padon, millió kérdéssel a fejemben. Szóval csak óvatosan vele...
2014. febr. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Ócska. Kétszer is megtapasztaltam fiatal koromban. Egyszer a város másik végén aludtam egy barátnőmnél, ahová tök meztelenül érkeztem, egyszer a saját ágyamban, de olyan ronda nő mellett, hogy a mai napig is csak remélni tudom, hogy tényleg nem történt semmi, és nem csak vígasztalásképpen mondta.
2014. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Hétvégén megtapasztaltam...Meséljek? Privátban esetleg, mert vállalhatatlan miket csináltunk. Ne próbáld ki, nem ér annyit. Nem leszel tőle menőbb.
2014. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
priviben jöhet! :D
2014. febr. 24. 12:18
 7/7 anonim válasza:
94%
Fú hát nekem egyszer volt olyan, hogy tök átlagos szülinapi bulis estének indult, majd 1 óra alatt ittam össze-vissza mindent amit csak elémraktak meg amit csak találtam, és az ezt követő 1 óra után már konkrétan csak fetrengni tudtam, kekszet próbáltak velem etetni, dehát mit sem segített, szépen kihánytam mindent. Szóval ja. Fetrengtem, hánytam. Utána meg hazavittek majd reggelről újra egy jó kis hányás vagy 2x. Olyan másnapos voltam, mint a huzat. Annyiból volt jó, hogy megtapasztaltam ez milyen érzés is valójából, meg persze tanultam belőle, hogy így azért ne vágjam gallyra magam mégegyszer, mert eléggé gáz lehettem, és szerintem igencsak közel voltam az alkoholmérgezéshez! Szóval csak okosan! :)
2014. júl. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!