Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz Rammsteint hallgatni?

Gáz Rammsteint hallgatni?

Figyelt kérdés
Én személy szerint szeretem ezt a bandát, de mindenki azt mondogatja nekem, hogy propaganda, meg hogy állítólag az együttes náci, ezért nem cseng jól, az, hogy Rammsteint hallgatók, és ezért ne hallgassam. Nem tudom, hogy van e igazság alapja... Szeretném tudni.

2020. szept. 18. 21:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nem naci,raadasul ha jol tudom valamelyik tag zsido szarmazasu is

2020. szept. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet se hallottam még :D A rammstein egy teljesen korrekt együttes . Plusz ha már itt tartunk , akkor az énekes még régebben a katonai szolgálatot is megtagadta . Talán még börtönbe is került ez miatt ? :D Nincs kedvére az erőszak .
2020. szept. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem gáz,én is szeretem.
2020. szept. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Sokan simán csak primitívek és ha megtudják, hogy valaki német, akkor az egyetlen reakciójuk, hogy "höhö náci!! Hitler höhö!", csak mert ennyi az összes tudásuk a német történelemről.

Tény, hogy a Rammstein párszor (ki tudja, hogy tudatosan, figyelemfelkeltésből vagy csak véletlen) elbaxta és "kívülállók" számára azt a benyomást keltette, hogy a jobboldallal szimpatizálnak (pl Riefenstahl filmjeleneteket használtak az egyik klipjükben), de azóta egy milliószor hangsúlyozták dalokban és interjúkban is, hogy baloldalinak vallják magukat (a koncertjeiket és klipjeiket nézve pedig elég egyértelmű a dolog, egy neonáci nem nagyon fog pl homoszexualitást imitálni még viccből sem).

2020. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
37%
Gáz megasz@rokat hallgatni meg a többi fost, jajkát haverjaival...
2020. szept. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kedvenc zenekarom. Azt hallgatok amit akarok. Nem tartom őket nácinak. A környezetem nem az ilyen apróságokkal van elfoglalva. Mindenki azt kezd az életével amit akar.
2020. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Fiatal vagyok és imádom őket.
2020. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az összes választ ❤ sokat segített.

De egyvalamit viszont tisztázni szeretnék. Én nem azért írtam a kérdést, mert meg akarok felelni másoknak. Nagyon szerencsés vagyok, mert tőlem mindig is távol állt a másoknak valo megfelelési kényszer. Csak amikor kérdezik, hogy mit hallgatok, és mondom, akkor mindenki lenézően néz rám, és fintorog, hogy miért hallgatók ilyen bandát. Nyilván valóban nem ismerik, ezért sem hittem nekik, csak kérdeztem, hogy szerintetek is fura e, amit ők csinálnak / képviselnek. Amint látom nem. Nagyon hálás vagyok az összes választ adónak! ❤

2020. szept. 24. 23:47
 20/24 anonim ***** válasza:

11

Maga a főnök.

2020. szept. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!