Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz Rammsteint hallgatni?

Gáz Rammsteint hallgatni?

Figyelt kérdés
Én személy szerint szeretem ezt a bandát, de mindenki azt mondogatja nekem, hogy propaganda, meg hogy állítólag az együttes náci, ezért nem cseng jól, az, hogy Rammsteint hallgatók, és ezért ne hallgassam. Nem tudom, hogy van e igazság alapja... Szeretném tudni.

2020. szept. 18. 21:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

#20

Ha ezzel azt akartad mondani, hogy Till Lindemann, az énekes az, aki zsidó vallású, meg kell cáfoljam. Ő maga mondta, hogy nem hisz Istenben.

Egyébként tudtommal egyikőjük sem zsidó, de ez nem változtat a tényen, hogy tényleg nem nácik.

2020. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

21

Persze, manapság -már régóta- a zsidók ateisták. Kommunisták.

2020. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Oh, eddig én ezt nem tudtam, bocsánat. Persze, benne van a pakliban, hogy tévedtem. De igaziból tőlem aztán lehet akármilyen vallású, vagy származású valaki, ha tetszik a zenéje, akkor szeretni fogom. :3
2020. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

23

Lelked rajta. De szó szerint.

2020. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!