Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ember az,akivel ha...

Milyen ember az,akivel ha próbálsz jóban lenni,elkezd veled rosszul bánni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 21. 14:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem jóban lenni,hanem kedveskedni.Mondjuk egy családtag.Mire hazajön,főzöl neki.Látszólag hálás érte.Aztán mond valamit,ami teljesen felzaklat.Másnap mondjuk úgy érzed,hogy semmi energiád és hogy élni sincs kedved.Mi van akkor,ha ez a családtag egy anya?
2020. szept. 21. 14:08
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint ha nem rokon lenne. Megpróbálnám vele megbeszélni, egyenesen megmondaném neki, hogy mennyire megbántott és a reakciójától függően vagy dolgozhatnánk a viszonyunkon, vagy elengedném az egészet a francba.

Ha a másik nem hajlandó tenni érte, akkor én nem erőltetném a jó viszonyt, csak azért, mert rokon. Engem bántalmazott anyám, 15 éve hírét se hallottam és egyetlen szót se beszéltünk egymással, nem is hiányzik. Azok az igazán fontos kapcsolatok, amiket mi választunk az életünkbe, a rokoni kötelék semmit sem jelent.

2020. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!