Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen sokat várnék az egyetemi...

Ilyen sokat várnék az egyetemi ismerőseimtől azzal hogy napközben találkozzunk egy kicsit valahol, vagy csak le akar mindenki koptatni?

Figyelt kérdés
Ők a kollégiumban laknak akikről szó van, szóval valószínűleg azért jobb lenne nekik este, könnyebb lenne találkozást estére megbeszélni, csak én nem lakok bent, bejárós vagyok. Maximum délután közepéig tudok ott lenni, hogy haza is tudjak érni időben. Emiatt annyit kérek tőlük, valamelyik szünetéből szánjon rám 1-2 percet, valamelyik órája előtt beszélhetnénk-e pár percet. De sose érnek rá, mindig azt mondják. Ilyen sokat várok tőlük ezzel az 1-2 perccel, vagy valószínűleg akkor is elutasítanák a beszélgetést ha tengernyi idejük lenne? Amúgy tény, hogy nincsenek hosszú szünetek itt órák között, 10 percesek csak, de nekem csak néhány perc kéne legalább.
2020. szept. 22. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

1-2 perces találkozót minek előre megbeszélni?

Odaállsz elé a szünetben és 1-2 percet beszélgetsz!

Nem kerítesz te túl nagy feneket a dolgoknak?

2020. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak sehol se találom, nem vagyunk szaktársak, évfolyamtársak, egyikkel egyszer találkoztunk egyet azóta nem is láttam
2020. szept. 22. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Telefonálj! 1-2 perces mondókához nem kell előzetes bejelentkezés.
2020. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Várd meg, míg keresnek!

Ha nem keresnek, azzal választ kaptál mindenre és szerezz új ismerősöket, barátokat.

2020. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!