Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy Facebook alkalmazás hozzá...

Egy Facebook alkalmazás hozzá akar férni az ismerőseim listájához, viszont a beállításaim szerint őket eleve csak én láthatom. Most akkor, hogy van ez?

Figyelt kérdés
Ez az alkalmazás látni fogja az összes ismerősömet, amit eredetileg senkinek sem engedélyeztem?

2013. aug. 6. 00:47
 1/4 acutefox ***** válasza:
Pontosan. És addig senki nem is láthatja, ha engedélyezed akkor az alkalmazás láthatja. Ez legtöbbször a megosztás miatt van kérve, hogy engedélyezd, mivel az alkalmazás vagy automatikusan megosztja magát a te timeline-odra, vagy majd te megoszthatod. Azon kívül, hogy látja hány ismerősöd van, meg milyen ID-re kell küldeni a meghívókat mást nem tud.
2013. aug. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Még annyit arról amit az utolsó mondatodban írtál, hogy akkor tehát nem csak azt látja, hogy hány ismerősöm van, hanem a konkrét ismerőseimet is. Ugye?

2013. aug. 8. 00:58
 3/4 acutefox ***** válasza:

Ha szükségszerű az alkalmazásnak akkor igen. Régen voltak olyan app-ok amik személyre szólóan ismerőseidről kreálhattad, például beírtad egy ismerősöd nevét az alkalmazásba és kiirta, hogy pl : "Kerekes József ma inna veled egy sört.".

Tehát nem lehetetlen, de igazából, ha nincs hátsó szándéka akkor elhanyagolható.

Ha meg arra gondolsz, hogy egyáltalán nem akarod hogy bármiylen módon valaki is megtudja az ismerőseid nevét akkor egyszerűen ne fogadd el az ilyen alkalmazások kérését és nem menj bele. Remélem tudtam segíteni, vagy ha másra gondoltál írd meg. Üdv :)

2013. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az lesz, nem fogadom el az ilyeneket akkor.

Köszönöm kielégítő volt a válaszod. :)

2013. aug. 16. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!