Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fogszabályzót kapok (fehér-fog...

Fogszabályzót kapok (fehér-fogszínű) de szép arcom van, meg jo alakom (nem nagyképűségből, de mondták a fiú ismerőseim). Tetszem egy fiúnak, akkor ő most lehet, hogy nem akar ezert tőlem majd semmit? :C nagyon félek 15/l

Figyelt kérdés

2014. szept. 13. 13:41
 1/5 RRR ***** válasza:

ez egy baromság már bocs

ne félj

2014. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt fogszabályzóm, mégis beszélgettem a fiúkkal. L
2014. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, semmit se fog befolyásolni egy fogszabályzó
2014. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kisboltos ***** válasza:

Kész, kiégtem... Pont hogy ellenkezőleg!

Hiszen foglalkozol a fogaiddal is, ami pozitívum. Nem is tudom honnan jött ez a mentalitás.

Nekem is van, vagyis már nem sokáig, de még nem tapasztaltam volna, hogy hátrányom lenne. Sőt sokan dicsérték, hogy milyen szép lesz majd, meg igazából nekik se ártana.

2014. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez hülyeség. Ezért nem fog eltávolodni tőled. Ha mégis, akkor egy nagy idióta. Nekem egyébként tetszik a fogszabályzó, nekem is lesz, de semmi bajom a kinézetével, inkább a fájdalomtól tartok. Egyébként inkább megéri most viselni, hogy később szép fogsorod legyen. :)

13/L

2014. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!