Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen tartalmakat néztek...

Milyen tartalmakat néztek Youtube-on?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 08:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Csak zene.
2020. szept. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Filmek, sorozatok, donghua (kínai anime), előzetesek, zene és még sorolhatnám. Sok mindent. :)
2020. szept. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Kedvenc nemzeteim embereinek életét, nyelvoktató, természet, technológia, IT, DIY, filmek, sorozatok
2020. szept. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Filozófia, valláskritika, politika, DIY, főzés
2020. szept. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

-Pozitiv megerösítések motivácios videok

-Ffi nöi különbsègek -pasizos tippek(pl "nöi kerdesek ferfi válaszok")

-Szegény gazdag közti gondolkodásbeli különbségekröl elemzések

-néha telepitési, vagy egyéb szamitastechnikai, vagy programok- pl excel tablazat kezelési-, vagy akár mosogépjavitási, bojler javitasi útmutatok

-ufok, paranormális jelenségek, alvásparalizisek, sztorik eltüntekröl, klinikai halottak beszamoloja tulvilàgrol, ápolok beszámoloi haldoklokrol, elökerültekröl, fémkeresövel talàlt règészeti kincsek, bolygok, univerzumok, kvantumfizika, vonzás törvenye

-otthoni fitness programok, vagy zumba, vagy tanctanulas pl Bachata, vagy egyèb nöcis dolgok, hogyan vágjuk magunknak a hajunk, hogyan fessük, hogyan lehet dusabb a száj, stb

-müveszet, pl hogyan lehet sprayvel csodaszép festményeket képeket alkotni 10 perc alatt akàr, a digitalis rajzolas valahogy nem fogott meg.

-diy dolgok. Otthoni cuccokbol milyen praktikus dolgokat lehet kihozni, vagy hogyan szabd át egy régi felsöd szexire stb

-vagy pl magzatfejlödés 9 honapja az anyaméhben, vagy agyi idegpályák müködese pl hogyan emlékezünk, az agyban mi okozza mi felelös a depresszio kialakulàsáért (asszem agyi neutron szinttel függ össze)

-politika neha, nagy ritkàn, belföld külföld, migránskezelés, hidegháboruk, lázadások, határellenörzések, rendöri tulkapások, nök védelme (vannak àllamok ahol büntetés nelkül eröszakoljàk a gyereklànyokat is), egyèb büncselekmények es jogkövetkezmények pl csecsemö v gyerekgyilkos szülök stb

-gördeszka görkori tanulas alapjai vagy street fitness, street dance,street music(szerintem hatalmas pl a festekdobozon dobolo srac), meg olyan atverès showk amikor valami sztàr vagy elsportolo beöltözik tatának es beall az utcai deszkasok vagy kosarazok vagy szkanderozok focizok köze es megjatsza hogy ö gyenge öreg tata aztan meg leköröz mindenkit :D old Man Prank videok

Ezeket nagyon élem mostanàban!

Pl [link]

Vagy amikor aranyáso csajokat szivatnak es elcsalják sportkicsiba a párja mellöl,a nö otthagyja a párját es a végén a párjával haverkodnak össze a csajt meg dobjàk



- filmet talan evente 2 szer ha nézek rajta mert a youtuben nincsenek jo filmek

- zenékre meg nem tudok rakeresni. Neha beirom hogy zene 2020 es hallgatom amik random beesnek diszkozenék. Es ugy tünik hiaba irom hogy 2020, 2016 os számok is futnak a mixekben.

Pl legutobb a Lambada feldolgozast kerestem volna, feltuningoltàk mély basszussal, es kb 100 remixet is talàlok rola fent, csak az az egyet, amit keresek azt NEM.

2020. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Mostanában az elhagyott katonai létesítményekről készült videók kötnek le - egyfajta "nosztalgiaként". Magam is egy légvédelmi bunkerben szolgáltam le a sorkatonai szolgálatom jelentős hányadát - és bármilyen meglepő, az én korosztályomat időről-időre érdekli, hogy mi lett a hellyel, ahol a fiatal korának egy huzamosabb időszakát eltöltötte. Tucatjával jutnak az eszembe kellemesebb és kevésbé kellemesebb emlékek, s bár nekem nincs egy életre szóló barátom ebből a körből, rengeteg ember ebben az időszakban kötött életre szóló barátságokat addig nem is ismert emberekkel. Engem elképeszt, hogy az emberiség mennyi pénzt és anyagi eszközt ölt abba, hogy (hideg) háborút viseljen egy (egyébként "láthatatlan") ellenséggel! A videók alapján városok rejtőznek a Föld felszíne alatt, - olyan a Föld, mint egy Ementáli sajt... Dollárban számolva is billiárdok! Elképesztő!
2020. szept. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%
18+
2020. szept. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Katonakrol en röcid videokat szoktam

Az nagy amikor az orostok a sun shine Barbie dalra menetelnek

[link]

Es vannak meghato videok mikor a gyerek vegre lathatja a katona apjà mert hazajött.azokat meg szoktam könnyezni

2020. szept. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Zene, társadalomkritika, filozófia, vallás, politika, filmkritika, zenekritika, gasztrocsatornák, techvideók.


Kedvenceim: Puzsér, Magyar Hang, Vona Gábor, Otherworld, Pottyondy Edina, tech2, streetkitchen.


Persze előfordul, hogy nem tudok aludni, és akkor hajnali 2 körül azon veszem észre magam, hogy ilyesmiket nézek: https://www.youtube.com/watch?v=DGodkjpM-IU&ab_channel=Shaye..

2020. szept. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Szinte teljes mértékben angol nyelvű tartalmat, elég vegyesen. Road rage videóktól kezdve Stand up comedy-n át a Pawnshop-os videókig.

2020. szept. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!