Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit választanál inkább?...

Mit választanál inkább? Álomtested lenne csúnya arccal, vagy a gyönyörű/helyes arcodhoz túl vékony/túl kövér/izomtalan/skinnyfat tested lenne? Miért?

Figyelt kérdés

A képeket csak miheztsrtás végett teszem be. Persze, lehet hogy neked az az arc vagy test nem is annyira csúnya, mint pl nekem. Ha ulyen eltérés van akkor a képektől tekinstünk el, és a kérdés lényegi részét ragadjuk meg.


Szóval első eset:

[link]

[link]


Második eset:

[link]

[link]

[link]



2020. szept. 25. 14:11
A kérdező szavazást indított:
Csúnya arc, jó test
szép arc, számomra nem megfelelő testtel
41 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Semelyiket
2020. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A másodikat, mivel a testsúlyon lehet változtatni, míg az arcon csak műtéttel.

Meg egyébként nagyon csúnya, torz fejem van, a testsúlyom meg normális, viszont nem mondanám ideálnak, mert mindenhol lapos, és izomtalan vagyok. Az arcom miatt viszont sokkal többször érzem magam kellemetlenül, mint a testem miatt, mivel még sminkeléssel is próbálkoztam, de nem segített semmit, szóval marad a műtét. Sokkal szívesebben lennék inkább szép arccal sovány/kövér.

2020. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Hmmm

Akkor sorban


Első eset:

1. kép, messze nem álomtest!

2. kép, dettó. Tiszta stria a melle és valszeg nem véletlen a póz a magasra tartott karokkal, ez a mell valószínűleg lóg.

Azzal hogy mindketten csúnyák, egyetértek.


Második eset:

1. kép, egyáltalán nincs szép arca. Ashley Graham lenne jó példa helyette

2. kép, semmi gáz nincs Keira Knightley testével. Vézna de nem tehet róla, ez genetika. De egyáltalán nem csúnya a teste.

3. kép, helyes fiú átlagos testtel. Nem csodaszép arc + csúnya test kombó. Hanem teljesen átlagosan helyes és átlagos alkatú.

2020. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Magyarul: értem a kérdést de egy jó példát sem sikerült hoznod ☺

3-as voltam újra

2020. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3

"A képeket csak miheztsrtás végett teszem be. Persze, lehet hogy neked az az arc vagy test nem is annyira csúnya, mint pl nekem. Ha ulyen eltérés van akkor a képektől tekinstünk el, és a kérdés lényegi részét ragadjuk meg"

2020. szept. 25. 14:34
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Szép arcom van, és csúnya testem. Nem igaz, hogy elég a diéta és a torna, és úgy formálod, ahogy akarod.

Úgyhogy első, már csak kíváncsiságból is. Egy nő arcán nagyon sokat tud dobni egy új haj, szép fogak, egy kis smink, kozmetikus, és végső esetben a plasztika. Semmivel se egyszerűbb mondjuk egy mellműtét, mint egy orrplasztika.

2020. szept. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5 kérdező, OK.

Akkor a szép arc + tökéletlen test, bár az se mindegy mennyire tökéletlen az a test. Ashley Graham gyönyörű de nem akarnék ő lenni mert a teste nekem már tényleg hatalmas.


A mai világban egyébként testkultusz van, bármilyen bányarém jó nőnek számít aki nem kövér, tökéletesre van edzve és van mellimplantja.

De akkor is inkább Palvin Barbi lennék mint Voksán Virág vagy ehhez hasonlók.

2020. szept. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyes arc, csúnya test. A szar testen még egy ruha is sokat dob (nem csak fordítva, az arcon a smink). De még mindig úgy vagyok vele, hogy genetika ide vagy oda, a testemet előbb formázom meg, mint a fejemet.
2020. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem, mindkettő megvolt, csak meghíztam.
2020. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!