Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról hogy...

Mit gondoltok arról hogy egyes nők luxusban élnek és szinte bármit megkaphatnak pusztán azért mert gyönyörűnek születtek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 26. 18:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Azt, hogy irígy vagy rájuk
2020. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Kiakasztó.Én meg keljek korán melózni.
2020. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Te vagy a bombanős?
2020. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Azt gondolom, hogy a szépség nem örök. Előbb-utóbb nekik is meg kell állniuk a saját talpán, szépség ide vagy oda. Mindenki szép a maga módján, nem éri meg a másikra irigykedni.
2020. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Azt gondolom, hogy sokan valóban azt gondolják, hogy valaki maga egy Miss Hungary kaliberű valaki, akkor neki az élete a legtökéletesebb lehet csak a világot. Pedig ez hót téves hozzáállás. Mindannyiunkat ér öröm, bánat, tragédia, stb.
2020. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Miss Endzsi ***** válasza:
77%
Lehetnék a helyében, de ez materialista felfogás, maga a rák. De mindenki maga dönti el, melyik oldalt képviseli. Én úgy gondolom, ha valaki ebben látja a boldogságot, az nem igazi boldogság. Örül az új drága ruhának, de utána kell az újabb adag, még drágább, még jobb, így nem lehet boldognak lenni, ha folyton a jobbat hajkurászod. Az ő droguk a kokain, szilikon a későbbiekben, majd rengeteg más plasztika, (mert magából is folyton egy jobb másolat kell, a drága termékek, instagram, alkohol.
2020. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem rég olvastam egy cikket hogy az egyik külföldi focista barátnője 30 millió forint "zsebpénzt" kap havonta a férjétől. Annyira felfoghatatlan hogy kb a semmiből kap havonta ennyi pénzt. Elgondolkodtam ezen egy kicsit és kíváncsi lettem hogy a többi "átlag dolgozó ember" hogyan vélekedik erről a jelenségről. Ellenszenvet vált ki belőletek egy ilyen lány vagy úgy gondoltok rá hogy milyen szerencsés vagy nem igazán izgat titeket ez a dolog?
2020. aug. 26. 18:47
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Ha van annyi pénze miért ne adhatna?
2020. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem szerencsés...mint a lottó nyertesek. Csak ők a genetikai lottón nyertek. De nem irigylem őket. Nehéz lehet megfelelni a sok elvárásnak a külsejüket illetően. Illetve hogy a férjüktől függnek és tőlük kapják a "fizetést". Meg ott van még az is hogy nem tudom hogy mennyire lehet egyenlőnek lenni így egy párkapcsolatban...szerintem semennyire.
2020. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Miss Endzsi ***** válasza:
96%
Nekik az a 30 millió, olyan, mint nekünk 50 ezer Ft, annyit is lehet belőle vásárolni kb. Ugyanott van, csak ő gucci övet vesz magának, én meg bemegyek a kínaiba, mert nem vagyok márka fétises, ők meg igen, mert neki ez a munkájához is szükséges, ha instagramozik.
2020. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!