Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis milyen érzés lehet, ha...

Mégis milyen érzés lehet, ha valaki jó nő és bejön a pasiknak?

Figyelt kérdés

Odamennek hozzá az utcán, udvarolnak neki, ráír vagy 10 pasi, sok embernek bejön, hízelegnek neki...


Milyen jó nőnek lenni?


Nem kellenek olyan kommentek, akik nem jó nők, és leírják, hogy ők nem jó nők, és hogy ne akarjak más milyen lenni.



2020. júl. 5. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Megszokja az ember, es semmi orom nincs benne, sot, meg szomorubb akkor, ha az embernek viszont baromi keves ember tud tetszeni, azok hazasok, felnek tole, szoval nincs semmi.

Oszinten. Attol meg nincs szukseg ego-fenyezesre. Ez van, olyan norol van szo, aki nem megcsinalta magat, hanem gyarilag bombazo.

Eloszor az ember eszre se veszi magan. Aztan egy rovid ideig jolesik a visszajelzes. Utana megszokott, megterhelo, ha maganyos az ember, kimondottan elkeserito, hogy de minek.

Megoregedve sem vadaszok elismeresre.

2020. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Férfi vagyok, de úgy logikázok, hogy jó lehet. Ha pedig éppen olyanja van a jó nőnek, hogy nem vágyik nyálcsorgató tekintetekre, akkor visszafogottabbra veszi a figurát. Amúgy nem is kell ehhez jó nőnek lenni, egy átlegos nő is meg tudja magát csinálni "jó nőre".
2020. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Egyetemen ezt ugyanúgy el tudod érni, ha bejársz órákra és van jegyzeted
2020. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Én meg azon gondolkodok milyen lehet jó pasinak lenni. De neked több esélyed van még így is nőként, mint nekem férfiként. Te nem vagy halálra ítélve.
2020. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Fiatalon annak számítottam, és egyáltalán nem élveztem, hogy mindenki rá, hegyezi a fszát, mert nem a farok érdekelt volna, hanem egy hozzá tartozó ember. De csak bszógépek tapiztak, füttyögtek, csorgatták a nyálukat, baromira utáltam, hogy megdugható lyukként kezelnek.
2020. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
5-nél a pont.
2020. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
5+ Gyomorforgató, hányingerkeltő-és igaz amit írsz. Így van.
2020. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Szerintem emberfüggő.

A dicséret nyilván mindenkinek jól esik. De én például csendes és magamnak való vagyok. Pl sokszor volt olyan hogy vártam a buszra és odajöttek hozzám ismerkedni. Kedves voltam mindenkivel de jobban szerettem volna egyedül várni és nézni az embereket vagy olvasni, telefonozni. Messengeren is csak a bárátok/barátnők/családtagok üzeneteire reagálok. Szóval az ilyen típusú lányoknak szerintem inkább kellemetlen ez az egész.

Az egyik barátnőm viszont imádja a figyelmet és szereti ha körbeugrálják. A legtöbb embernek visszaír és szeret vele dicsekedni hogy mennyien írtak neki és hogy agyondicsérték. Őt ez boldoggá és magabiztossá teszi.

Nem vagyunk egyformák :)

21/N

2020. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!