Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen koszosak és...

Miért ilyen koszosak és igénytelenek ezek az indiai, vietnámi táj stb stb emberek?

Figyelt kérdés

Annyi videó van a yt-on, amikben vietnámi pali restaurál mindenfélét...

vagy épp indiai.

Indiaiból 90%-ban elektromosságról szóló dolgok vannak.


Azt vettem észre, hogy egytől egyig mind piszkos körmű, nincs levágva. Sárga a fehér szakálla.

bleeh. undorító.


Most komolyan kérdezem. hogy lehetnek ennyire igénytelenek? Rossz ránézni!


https://www.youtube.com/watch?v=ct6nXJp2RPg


Ez csak a jobbik eset. sárga, hosszú köröm.


engem iskolából hazazavartak ,ha véletlenül egy kis piszok ment a körmöm alá alsó tagozatban.


2020. szept. 25. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Ez meglehet, viszont sokkal jobban tudnak viselkedni, mint a magyarok. Meg ugy sose szegyelltem magam, mikor az Islamabadi es Budapesti jarat utasai egyszerre omlottek a folyosora. Tolakodo toprongyos, markanevekkel kidekoralt csurhe, es egyenes hattal, szepen nyugodtan sorakozo, kifogastalanul vasalt nepviseletes pakik.
2020. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ott még a régi szokások élnek, ami ez esetben a következő: a hosszú köröm a jómódot reprezentálta/-ja, mert nem végez földműves munkát, ami régen alja munkának számított. Akinek hosszú körme volt, abból tudták, hogy van pénze alkalmazottakra, akik pl. fölművelést végeznek. A sárga köröm meg az étrendjükhöz vezethető vissza. Sok magyarnak is sárga a körme, ezért létezik a körömfehérítő. A videóban látott köröm nem is olyan hosszú, ennél undibbat is láttam itthon. A sárga szakáll meg a tobacco-tól van, ami szintén van itthon is, ez nem egy népi tulajdonság.
2020. szept. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!