Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire nézitek le a munkanél...

Mennyire nézitek le a munkanélkülieket?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok pl. egy olyan emberről aki 6-7 hónapja (vagy akár hosszabb ideje) munkanélküli? Rendszeresen jelentkezik álláshirdetésre, pár helyre behívják állásinterjúra is, de sosem jön össze neki, nincs piacképes végzettsége / tudása és túl sok munkatapasztalata sem.
2020. szept. 27. 14:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
25-30 éves korosztály
2020. szept. 27. 14:16
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ.


Ha ennyire válogatós akkor a maga baja.


Lehet, hogy nem egyből álmaid munkáját és fizetését fogok kapni,de érdemes valahova elmenni akárcsak ha a minimálbért kapod, mert azért mégiscsak van egy havi jövedelmed.


Én nem hiszem, hogy egy natur gyárba ne vennének fel hiszen oda ezek nem is kellenek amiket írsz.

2020. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Én nem nézem le őket. Nem én tartom el, az ő saját dolga meg az eltartójáé hogy nekik ez a felállás megfelel-e. Nekem semmi közöm ahhoz hogy más hogy éli az életét.
2020. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
3 éve vagyok munkanélküli. Nem azért, mert válogatós vagyok. Egészségügyi okból nem tudok bármilyen munkát elvállalni. Amit el tudnék, arra meg nem engem választanak ki. Ez van sajnos. Kitartóan próbálkozom, egyszer majd talán összejön valami.
2020. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok!

A kérdező nem írta, hogy eü állapota miatt hátrányból indulna, amit te írsz az a fasorba sincs ehhez szóval lehet lepontozni :)

2020. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Voltam már az, így nem nèzem le.
2020. szept. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Az vagyok, amint kimondom, hogy iskolába járok már nem is kellek sehova. Nem nézek le senkit. Én is rossz helyen élek munkahely szempontjàból, egy kisváros, ráadásul szegény megye, környéki nagyvárosban is maximum sori meló van, de ott is állandóan 5-6-szoros a túljelentkezés. Párom is úgy került be a sorra, hogy az apja ismerte a főmérnököt, és beintézte. Egyikünk sem tanulatlan, mindketten egyetemre készülünk, de nulla forintból igen nehéz ez. Én majd iskola után keresgélek majd, de akkor ezerrel és országszerte. Valószínű nekem is marad a gyár majd. :/ Legalább addig, míg egyetemre nem gyűlik össze, csak én még messze is leszek.
2020. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Menjen közmunkára.
2020. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Én nem nézek le senkit.
2020. szept. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Én betegségem miatt nem tudok dolgozni,de nagyon sokan lenéznek.
2020. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!