Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munkanélküliek! Ti mivel...

Munkanélküliek! Ti mivel foglaljátok le magatokat? (a munkakeresésen kívűl)

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az voltam, sokat olvastam és neteztem. Szerintem ma se csinálnám másképp.
2015. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Évek óta építgetjük a házunkat, az eléggé időigényes, én burkoltam a fürdőszobát és rengeteg padlót raktam, olcsó, szép, igen lassan készülő fajtát... Fahulladékból barkácsolok...

Állandóan időhiányom van, túl sok minden érdekel, s egyetlen kis hobbi (pl. szuperül megtanulni rajzolni és festeni) évtizedekig leköti az embert...

Persze a végén sok netezés lesz belőle, ami nem jó.

Ja, főzni is szeretek, de kert is van... Edzeni és túrázni is kell... Régebben motoroztam is, akkor még jól keresett a párom.

S van egy csomó könyvem (bár a 10 ezer kötetes otthoni könyvtárnak csak egy részét tudtam elhozni).

2015. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A halasztott dolgaimról van egy kilométeres pergamennyi jegyzet Keepen, azt szoktam pipálgatni. Persze csak miután kész az adott feladat.
2015. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itthon vagyok a kisgyerekkel, és a ház körül dolgozom, építgetem az udvart. Az a gond, hogy kéne vagy 150E Ft., hogy normálisan nézzen ki az udvarunk, betonozás, nyárikonyha, nagyobb tároló, stb. De hát ha meló van, akkor idő nincs, ha meg ráérsz, nem jön a pénz.
2015. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg kézműveskedéssel, valamiből ki kell fizetni a havi tb-ét.
2015. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!