Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munkanélküliek! Akik évek óta...

Munkanélküliek! Akik évek óta otthon vannak azok, hogy bírják?

Figyelt kérdés

Én még csak 2 hónapja vagyok itthon de már unom. Az idő lassan telik, már nem jó itthon lenni (az elején még jó volt).

Minden annyira unalmas. Komolyan mostanában csak azt várom, hogy vége legyen a napnak.

24/L


2016. jún. 25. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig törekedtem rá, hogy pár hónapnál tovább ne tartson a munkanélküliség, ha belekerültem, így aztán soha nem voltam évekig munka nélkül. Te is tegyél meg mindent ennek érdekében. Sok sikert!
2016. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Végezz ingyenmunkát. >:).
2016. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Inkább azon gondolkodj el, mit csinálsz rosszul. Gondolom az igényeidből nem akarsz még lejjebb adni és egyszerűbb munkát végezni. Tanulj nyelvet, mélyedj el jobban a szakmádban, nézz filmet, sorozatot, olvass, napozz, strandolj és keress munkát aktívan.
2016. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ugy hogy ezek naplopok
2016. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért nem kezdesz valami értelmeset az idöddel? Tanulj, akár nyelveket, akár mást, az interneten rengeteg leghetöség van, ami még csak pénzbe sem kerül, vagy kézimunkázz - sokkal olcsóbban tudsz ruházkodni, ha megtanulod elkészíteni azokat, stb..


Nekem még életemben nem volt olyan, hogy unatkozok, több hobbim van, naponta legalább egy órát tanulok valamit, és eddig minden este úgy mentem ágyba, hogy még tudnék valamit csinálni, ha akarnék.


Keresd meg, hogy mi érdekel, és foglald el magad.

2016. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fél éve vagyok itthon, ha a pénz nem hiányozna arany életem lenne. mindig e tudom magam foglalni valamivel. Csak az a tetves pénz.
2016. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat éve vagyok segélyen. Többet dolgozok, mint mikor munkába jártam. Már a szomszédoknak is feltűnt. Kérdezték is, hogy az utolsó években, mi ez a nagy munkakedv.
2016. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!