Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legközönségese...

Mi volt eddig a legközönségesebb poszt/videó/kép, amit eddig láttál a közösségi médiában?

Figyelt kérdés

Magyar felhasználótól.

Nálam az egyik egy elég csinos anyuka feltöltötte posztban, hogy rá van spriccolva a lábára.

Aztán aláírta, hogy nem babakrém.

Illetve Opitz Barbi egy tiktok videót, amiben úgy pucsított, hogy szinte látszott a segglyuka.


2020. szept. 29. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Orbán Viktor kolbászt tölt.
2020. szept. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Tarskeresön egy (hàjas) srác félmeztelen akart hóditani (talan szexre?) miutan elutasitottam. azt hitte a nöknek ez kell. (Es hogy talàn igy már lesz esélye?)Hàt nincs képben abszolut.
2020. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Egy meztelen terhességi fotó volt és bár az egyik kezével nagyjából takarta a mellét meg úgy állt, hogy azért a nemi szerve ne látszódjon abból a szögből, de azért elég közönséges hatású volt, nem az az ízléses fajta. Semmi bajom azzal, ha valaki szeretne magáról egy szexibb képet terhesen, de akkor azt vagy ne rakja ki vagy legyen valami művészibb és ne a magamutogatás jöjjön le róla egyből.
2020. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
13 éves kisfiú tolta magáról a pucér, feszítős képeket. Szerencsére én már csak cenzúrázva láttam (de balszerencse, hogy egyáltalán láttam...)
2020. szept. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
A terhesség szexualizalasa az nekem is izléstelenül hat
2020. szept. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csá Jázmin eléggé
2020. szept. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Csávó ölebén ult egy csaj, neki szemben, nekunk hattal...csavo (fél) meztelen, ami latszodott, csajon meg egy tanga volt csak
2020. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Borkai jachtbulija.
2020. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!