Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kezelni az ilyet?

Hogyan lehet kezelni az ilyet?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akitől szoktam rendelni dolgokat. Általában azt kéri, hogy az árát utaljam át. Na most, miután megvan a rendelésem, mindig megírom neki, hogy majd ekkor és ekkor tudok utalni, remélem nem probléma, stb stb. (természetesen mindig 1-2 napon belül fizetem is, nem szeretek tartozni, de az utalásos cucc miatt néha nem tudom azonnal kifizetni neki, és engem ez picit bosszant, de ez van) Na és miután megírom neki, hogy akkor majd kedden utalom a pénzt, állandóan olyanokat ír, hogy "jaj úristen ne pánikolj már / minek pattogsz jaj nem fogok belehalni" és hasonlók, plusz odab@sz egy csomó ilyen sírva nevetős szmájlit. Na most ez engem rohadtul irritál, mert minden alkalommal eljátsza, s úgy állít be engem, mint valami idióta pánikolós hülyét, akit jól kilehet röhögni, miközben csak annyit írok neki, hogy "majd kedden tudok utalni :)"

Így, konkrétan ennyit írtam, erre ő elkezdi ezt az irritáló "ne pánikolj már hülyegyerek" dolgot. És minden alkalommal ez van. Mit írjak neki erre, hogyan kezeljem? A "nem pánikolok, csak szóltam" már sokszor megvolt... Nem hatott.


2020. szept. 30. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nincs mit kezelni, mert nincs probléma, csak te csinálsz belőle azt.
2020. szept. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Számomra ez probléma. A huszonötödik ilyen után engem ez idegesít.
2020. szept. 30. 08:33
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Tipikus élethelyzet: nincsenek valódi problémáid, és ezért ilyeneken akadsz fönn.
2020. szept. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ő gondol valamit, hogy "te pánikolsz", megírtad: "nem pánikolok", innentől a sztorit el kellene engedni, amit meg ír legközelebb a pánikkal kapcsolatban, azokra nem kell reagálni és érzelmileg sem kell beleélni magad.
2020. szept. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, már inkább nem is írtam semmit
2020. szept. 30. 09:25
 6/6 anonim ***** válasza:

"nem panikolok."

"meg mindig nem panikolok

Miért írod meg mindig ezt?"

"oké."

"oké."


Ezeket válaszolnám sorban.

"mem tudtad értelmezni amit írtam? Mondtam már, hogy nem panikolok. Vagy nem olvastad?"

2020. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!