Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most mit csináljak ?

Most mit csináljak ?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Engem állandóan visszautasított egy lány. Eleinte nagyon nehezen viseltem de már túl léptem rajta. De a mai nap valami váratlan fura dolog történt. Az a lány aki visszautasított annó régen most elhívott egy randira és totál rám van állva.

2020. okt. 1. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Menj el. De azert ne eld bele teljesen magad, a lanyok tok hulyek, egyik percben ezt akarjak a masikbana azt.
2020. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok,azóta változtál?

Testben, lélekben?

Szerintem szedd össze magad aztán mondj igen,nem lesz mindig ilyen esélyed.

Ki hány éves ha nem titok?

Hány éve utasított vissza?

Mit mondott, mi volt az indoka?

Testben vonzóbb lettél,esetleg szakmailag?

2020. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Örülök hogy írtál,bocs nem tudok privit küldeni annyit mert korlátozva van de itt válaszolok.

Örülnék neki ha nekem ilyeneket mondanánk,ez egy jó jel,jobb későn mint soha,vágj bele és mondj igent,most sokkal nagyobb szerencséd van mert ő is akarja, sok sikert és kitartást. 🙂

2020. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fentebb is írták, hogy nagyon ne éld bele magad.

Lehet, hogy meggondolta magát és valóban közeledni akar, de az is lehet, hogy pillanatnyilag nincs neki más, hát elővett Téged. Nagyon óvatosan kezeld ezt a lányt, viselkedj vele barátként, mintha elfelejtetted volna, hogy elutasított. Megkérdezheted tőle, hogy miért lett ez a pálfordulás. Ekkor nézz vele szembe, hogy lássad az arca mozdulását, gondolkozik-e mit mondjon, mert meglepte a kérdésed, tud-e azonnal válaszolni stb.

2020. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vigyázz, nehogy csak vigasz legyél mert elhagyta valaki más!

Ha viszont nincs szó ilyenről, hanem pl. megváltoztál és ez neki feltűnt, akkor sok sikert tesó! De kajak ne éld bele magad egyelőre, egyes jól mondta, percenként változik a véleményük.

2020. okt. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon magányos lehet.
2020. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!