Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinàljak, ha 22 évesen...

Mit csinàljak, ha 22 évesen ritkán csúnya unszimpatikus, barátok és természetesen barátnő nélkülo valami vagyok öngyilkossàgra képtelen vagyok senkinek nem kellek valaki valami?

Figyelt kérdés
2020. szept. 19. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Csináltam pulykamellet rozmaringos chillis fűszerezéssel sültkrzmplival és salátának tolok mellé egy kis zabcsírát és a végén gyömbérteával öblítem.



Szükségem van valakire aki mosogat.


500ft/h

2020. szept. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Keress egy hobbit, munkát, jó sorozatokat, fogadj orokbe egy kutyát, erj el sikereket a munkahelyeden, sportolj is, legyél jo a hobbidban is, és igy tovább...
2020. szept. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
És ne itt sajnáltasd magad
2020. szept. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Fejleszd magad, törődj magaddal, tudd meg mi az, ami igazán örömet tud okozni, Gondolkodj rajta milyen az az élet, amiben jól éreznéd magad. Fontos, hogy magaddal kezd a változást, a többi utána apránként alakul.
2020. szept. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Az ilyenek mentek régen világítótoronyőrnek... :D
2020. szept. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

22 évesen még rám volt ragadva az iskolapadról a száradt festék, 0 élettapasztalattal. Neked se lehet olyan sok belőle, ha a gyakorin fetrengsz az önsajnálatba, úgyhogy össze kéne szedni magad és TENNI valamit.

Mire 44 leszel, le se fogod szarni, hogy nézel ki, és emiatt hogy néznek rád mások. Ha TESZEL valamit, óhatatlanul közelebb kerülnek hozzád emberek, ezekből kerülnek ki a barátok is, meg talán a barátnő is.

2020. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy te unszimpatikus és biztosan van valaki, akinek kellesz, de Isten sem tagad meg soha. Vagy ha akarsz velem is beszélhetsz.
2020. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!