Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki igyekszik a lehető leginkább ignorálni a híreket, híradót, hírportálokat mióta mindenhonnan a járvány téma folyik?

Figyelt kérdés
Nem kíváncsi a pánikkeltésre, hogy most éppen melyik országban mennyi fertőzött meg halott van, így már inkább híreket se néz/hallgat. Ettől függetlenül tisztában van azzal amivel tisztában kell lenni, járványügyi szabályokat betartja, és még tart is a vírustól. Hírek totális ignorálása jó taktika arra, hogy valaki ne kattanjon be az egész járvány témától idővel?
2020. okt. 3. 04:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Én pont ilyen vagyok. Amíg anyukám halálra rémüldözi magát a híradó alatt minden nap, én már tévét se nézek, inkább neten vígjátékokat, vagy olvasok. Látványos a különbsêk a kettőnk hangulata között.
2020. okt. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
*különbség
2020. okt. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Jó, de ne a teljes elzarkozas legyen azért a cél, mert fontos, hogy tisztában legyél az esetleges változásokkal a védekezést illetoen.
2020. okt. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

én januártól nem olvasok híreket, 3 hete nem nézek tévét. Minden nekem szükséges infom megvan. Nem tudom milyen változásokra gondolsz?


Alapvetően nem a járványveszély miatt döntöttem így, hanem azért mert jelenleg nincs semmi olyan dolog a tévében vagy a hírekben amit napi szinten követni szeretnék. Ami nekem kell azt elolvasom, egyébként semmit.


A járványról pl tényleg semmit nem olvasok, annyit tudok amit mások elmondanak és ez pontosan elég. Ajánlom mindenkinek, aki nyugit akar.

2020. okt. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Valtozasok: pl. egy ideig azt mondták eleinte, hogy nem kell maszk, de mára már minden szakember azt mondja, hogy minél több helyen legyen rajtunk, mert egyre több kutatási eredmény ezt dobta ki. Ha csak "másokra" hallgatsz, esetleg az jön le belőle még most is, hogy nem fontos a maszk, mert egyre több a virustagado.
2020. okt. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én az első válaszolóhoz hasonlóan nem nézek/hallgatok híreket. Tanulok helyette, na meg néha gyakorizok 😊

Mivel Németországban élek itt áprilistól kötelező a maszk hordása az üzletekben és tömegközlekedésen.

Az otthoni rokonaim készen vannak a hírektől, de nem hagynának ki egyet sem.

(Egészségügyben dolgozok)

2020. okt. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
ott hordom a maszkot ahol kötelező. Sehol máshol.
2020. okt. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

"ott hordom a maszkot ahol kötelező. Sehol máshol."

Mindenhol tovabbadhato a vírus, ahol nincs tavolsagtartas, nem csak ott, ahol kötelező a maszk.

2020. okt. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lazy Lover ***** válasza:
76%
Igazad van én is ilyen vagyok
2020. okt. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Én a tévében eddig is csak a Showder Klubbot nézzem, szóval... :D
2020. okt. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!