Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki igyekszik a lehető leginkább ignorálni a híreket, híradót, hírportálokat mióta mindenhonnan a járvány téma folyik?

Figyelt kérdés
Nem kíváncsi a pánikkeltésre, hogy most éppen melyik országban mennyi fertőzött meg halott van, így már inkább híreket se néz/hallgat. Ettől függetlenül tisztában van azzal amivel tisztában kell lenni, járványügyi szabályokat betartja, és még tart is a vírustól. Hírek totális ignorálása jó taktika arra, hogy valaki ne kattanjon be az egész járvány témától idővel?
2020. okt. 3. 04:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is így teszek, de ettől függetlenül is, ami nem érdekel arról nem olvasok.
2020. okt. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
Én nagyon sok hírt olvastasm, nem csak portálokon, de face csoportokban is a helyi dolgokat, szóval nem a vírus, hanem minden más. Aztán kezdette egyre rosszabb képem lenni az országról, mármint, hogy elég veszélyes pl, én meg pénikbeteg és szorongó is vagyok, így konkrétan nem mertem már ki menni az utcára. Egy ideje mindent ilyesmit kikövettem, tiltottam, sajnos már nem igazán tudok újra teljesen vígan lenni bárhol, mert hiába nem olvasok ezekről, attól még tudom, hogy nem szűntek meg.
2020. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!