Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annak mi az oka, hogy ha...

Annak mi az oka, hogy ha nincs rajtad maszk kizavarnak az üzletből, de ha az álladon lóg a maszk akkor egy szót se szólnak?

Figyelt kérdés
Tehát azt figyeltem meg, hogy ha nem húz fel valaki maszkot akkor általában nem szolgálják ki az illetőt, viszont olyat még soha nem láttam, hogy azért zavartak volna ki valakit mert nincs az orrán a maszk. Sok embernél láttam, hogy az álla alá begyűri és ott hordja. Akkor ha maszk nélkül nem lehet vásárolni ezt miért szabad?

2020. szept. 5. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk minden üzletből kizavarnak, ha nem húzod fel normálisan a maszkot, hogy az orrodat is takarja. Ha csak az álladon lóg, be sem engednek.
2020. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Ha állandóan az arcodra van húzva, sokszor nem nagyon lehet érteni, mit mondasz, szóval néha valóban érdemes lejjebb húzni kis időre, vagy hogy kicsit jobban kapjál levegőt. Az meg, hogy ott van, még mindig 100x jobb, mintha egyáltalán nem lenne.
2020. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Mert megbüntetik a boltot, ha nincs rajtad.
2020. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
2. Miért lenne sázszor jobb mintha nem lenne? A maszk lényege hogy a kifújt levegőt felfogja annyira hogy minél kevesebb embert fertőzz meg ha esetleg beteg vagy. Ha nincs az orrodon semmi értelme.
2020. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Mert a 2.-ban egy elvárást túlteljesítesz a biztonság miatt.
2020. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Engem még sehonnan nem zavartak ki, többször volt, hogy elfelejtettem bevinni a maszkot, a mozgásérzékelős ajtón meg nem lehet visszamenni. Ha meg már körbementem, megvettem amit akartam.
2020. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!