Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szuzessegemet ha elvesztette...

A szuzessegemet ha elvesztettem,tamponnal ki lehet magyarazni egy nogyogyasznal?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok,a szuzessegemet 1 honapja vesztettem el,azota nem is fekudtem le senkivel. A szuleim nem tudjak es el akarnak vinni nogyogyaszhoz. Ki tudom magyarazni azzal h nagy tampont hasznaltam nemregiben?

2020. okt. 3. 11:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%
Mi az h elvisznek? Akaratod ellenéfe még akkor sem kényszeríthetnek ha beteg lennél!
2020. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem fogja azt mondani az orvos, hogy lám-lám, valakiben már jártak...

Amúgy sportolás közben is átszakadhat, szóval olyan mindegy

2020. okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
6%
A tampontól nem szakad át. Szval ez nem hihető
2020. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem a nőgyógyászt nem fogod tudni átejteni, jobb, ha meg sem próbálod, mert ha meghallják a szüleid, akkor csak rátesz ez majd egy lapáttal.


Gondolom attól félsz, hogy a szüleid azért akadnak majd ki, hogy szex előtt nem mentél el nőgyógyászhoz, és miért vagy ilyen felelőtlen stb. Ez jogos is, csak azt kéne megérteniük, hogy 17 évesen ez már nem a kérdéskör, hogy nem mostál kezet evés előtt... Ha így kezelik a témát, az elég gáz.

2020. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
#14-es Szex előtt nem is kell nőgyógyászhoz menni, semmi felelőtlenség nem történt. A szüleinek meg nem számolhat be az orvos.
2020. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%
Szűzen nem lehet pl gombás? Ugyan hagyjad már. Nem feltétlen kell szex h összeszd ilyet. Fertőzött tárgyakkal is terjed. Wc, törölköző, kád....stb
2020. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%

Tudod, a szüzhártyával az a helyzet, hogy akkor is átszakadhat, ha még szűz vagy, és akkor is ép maradhat, ha nem vagy az.


Eléggé rugalmas, főleg tini korban. Szóval szerintem előbb nézd meg, hogy a tied ép-e, s utánna stresszelj az ilyesmiken. :)

2020. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, én szűz vagyok, de a szűzhártyám nem teljesen ép.

Úgy értve, hogy a rajta levő lyuktól felfele hiányzik, de oldalt s alul ép.

Szóval bármi lehetséges.

2020. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%
Anyád minek akar nőgyógyászhoz vinni? Ez nagyon fura... Nem lehet h azt hiszi terhes vagy?
2020. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
64%
Minek ezt magyarázni?
2020. okt. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!