Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye nem csak én röhögök...

Ugye nem csak én röhögök jókat a volt osztálytársakon az internetes megosztásaik láttán?

Figyelt kérdés

Időközönként felnézek a volt osztálytársaim facebook felületére csak hogy lássam kinek hogyan alakul az élete. Én elképedek a színvonalon. Ilyenkor mindig olyan jókat nevetek. Ilyen, hogy az osztály legjobbja (aki ügyvédnek készült) pizzafutár, másik kedvenc hogy fél éve ismeri de már a jegyese (ebből van egy rakat) arról nem is beszélve hogy milyen sz*rokat szednek össze. Nem tudom hogy gondolkodnak ezek?!


Ti miket tapasztaltok?


2020. okt. 4. 14:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Ennyire kicsinyes azért nem vagyok, pedig unatkozni én is szoktam.
2020. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A legtobb osztalytarsamnak normalis elete van, diplomasok, vallalkozok, stb. De egyebkent nem foglalkozom veluk, hidegen hagynak, nekem is van sajat eletem.
2020. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Nekem elég jó életem van ahhoz, hogy ne szoruljak a mások relatív nyomorúságával való vigasztalódásra, úgyhogy nem mondhatnám hogy ilyen tapasztalataim vannak.
2020. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Konkrétan rákeresni nem szoktam senkire, de néha látom őket a kezdőlapomon. Ha szép helyen nyaralnak vagy esküvőjük volt, esetleg baba született arra szoktak reagálni is, egyébként nem nagyon érdekelnek. Nagy bajok vannak az életedben, ezért foglalkozol mások életével ilyen szinten, ugye?
2020. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Osztálytalálkozón picsogta el volt osztálytársam, hogy milyen nehéz az érvényesülés a szakmájában, közben egyébként azóta Svájcban él és egy újabb Audit vezet.
2020. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%

Nalunk(altalanos iskolai oszttarsak) egyetmleges hogy mindenki szinte csak csaladot tud felmutatni, màst nem.

Idilli fotok nyaralasrol gyerekröl házasságrol penzköltesröl.


Komolyan 1-2 fö az akinek màs a face temaja.

Egyik fal-dekor festökent befutott külföldön(persze külföldi kapcsolatokkal..), külföldi kiallitasokon is szerepelt, masik akire még mondhatni büszke vagyok, vmi nagyobb helyen (talan a NAV-nàl)lett es nem kis, hanem nagyvezetö es neki is vannak képei a kollega csapatrol munkahelyi szellemisegröl nem csak egy egy besikerült gyerekröl.


Persze lettek fodraszok kozmetikusok is akik azon erölködnek facen hogy több legyen az ügyfelük, azaz marketingre is használják.


Es nem alacsony szintü sulibol indultunk pedig..



En nem is ezen vagyok elborzadva.

Hanem azon hogy ha vkit a mai vilagban elvesznek es hazassag van, arra büszkének kell lenni, meg az sikernek van minösitve.


Szoval a siker az, ha be lett kötve a fejed es szülsz x gyereket?es nem szégyen az, ha ez mellett semmit nem tudsz felmutatni?még a csori facen sem?

2020. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
6. vagyok.utolso kerdesem ugy ertettem hogy oké ha vki nem lett hires szinesz nem irt könyvet es ismeretlen maradt egy blogja sincs meg semmi dehogy egy facen sem tud mit felmutatni.az ugy sok
2020. okt. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
Egy gyöngyfüzö meg karkötö csinalo tini is többet mutat fel facen, mint felnött családos emberek sokszor.
2020. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%

Nekik van életük, neked meg nincs, csak az jut, hogy

másokat kukkolj... Akkor miről is beszélünk?

2020. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
39%
#9 te ezt életnek nevezed?😂
2020. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!