Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye nem csak én röhögök...

Ugye nem csak én röhögök jókat a volt osztálytársakon az internetes megosztásaik láttán?

Figyelt kérdés

Időközönként felnézek a volt osztálytársaim facebook felületére csak hogy lássam kinek hogyan alakul az élete. Én elképedek a színvonalon. Ilyenkor mindig olyan jókat nevetek. Ilyen, hogy az osztály legjobbja (aki ügyvédnek készült) pizzafutár, másik kedvenc hogy fél éve ismeri de már a jegyese (ebből van egy rakat) arról nem is beszélve hogy milyen sz*rokat szednek össze. Nem tudom hogy gondolkodnak ezek?!


Ti miket tapasztaltok?


2020. okt. 4. 14:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
77%

18

Nincs ezen a kérdésen mit jelenteni. Sok ember ilyen, ezekkel a gondolatokkal a fejében. Nem ártanak velük senkinek, csak saját maguknak.

2020. okt. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
57%
Bocs, 19-nek szólt
2020. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Uh,a sok ősanya aki már 19 évesen lepetézett, most magára ismert a kérdésben és támad 😂
2020. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!