Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok valami nagyon éles...

Tudnátok valami nagyon éles tartós kést ajánlani?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ajánlani nem tudok, azonban elmondom az én abszolút késem történetét. Mindig szerettem turkálókban kapirgálni, tetszenek a régi evőeszközök is, amelyeket fényesíteni kell,meg az agyonélesített,elkopott pengéjű, rozsdásodó kések is.Már vettem ezekből egy rakattal, jelenleg is ezeket használom. Azonban egyszer a kezembe került egy abszolút jelentéktelen külsejű,a fa nyelét már félig levedlett vékonypengéjű kés, nem hegyes, úgy néz ki, mint egy vajkés, vagy inkább evőeszköz. Ennek 15 éve. Azóta már cseréltettem rajta nyelet, de megélesítve még soha nem volt, de nem is szükséges, jelenleg is olyan éles, mint egy zsilettpenge. Gyakorlatilag mindent ezzel vágok,(vagyis vigyázok rá, dinnyét,káposztát, sütőtököt nem)és nagyon remélem, hogy még legalább ennyi ideig meglesz, sőt, már eldöntöttem, hogy majd, ha nagyon idős leszek, egyik unokámnak odaajándékozom
2020. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na jó, de mire? Krumplit pucolni vagy medvét ölni?
2020. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Édesanyám évekkel ezelőtt kapott egy fiskars kést. Azóta is boldogok vagyunk vele.

[link]

Nem biztos, hogy ez az, de szerintem igen.

2020. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mire. Mert ha megtámadni valakit, akkor nem beszélünk.
2020. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Korábbi Wenger, ma már Victorinox kések nagyon jók.

Ha valami kézműves dolgot akarsz, akkor nézd meg a Polyák-ot.

2020. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Katonai késre gondoltam ami becsukható.
2020. okt. 4. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!