Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól állna nekem a vállig érő haj?

Jól állna nekem a vállig érő haj?

Figyelt kérdés
Nos holnap megyünk fodrászhoz ha minden igaz hogy le vágassuk a hajam vállig. Sötét barna a hajam és göndör, kékes zöldek a szemeim, a fej formám kerek. Tudom hogy ez kicsit kevés infó és nem is azt várom hogy megmondjátok nekem hogy vágassam le vagy ne hanem hogy szerintetek a leírtak alapáján hogy állna.

2020. okt. 5. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Most mit vársz ennyi infóbol megmondjuk hogy jól állna e vagy sem?
2020. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Ez attól függ (nem tudom szépen mondani) hogy mekkora a fejed. A göndör haj eleve szélesíti az arcod, hát még ha le is vágatod. Szerintem ha hosszúkás az arcformád mehet, de ha pufók arcod van akkor nem ajánlom.

[link]

2020. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Nehéz kérdés , mert ugye a göndör haj egy hosszúság után nyúlik, nem olyan szép, mint rövidebben.

Én is göndör hajú vagyok, alapból is nagyfejű, a göndörseg is rátesz, de én így szeretem szóval..😄😄 próbáld ki, ha ennyire motoszkál a fejedben a gondolat.

2020. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

"udom hogy ez kicsit kevés infó és nem is azt várom hogy megmondjátok nekem"


még jó ...köszi :D

2020. okt. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hosszúkás, karakteresebb arcformához illik a rövidebb vagy göndör haj, de persze vannak kivételek néha, ezt így nehéz megmondani, hogy te is az vagy e. :D
2020. okt. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy a göndör hajam a kezelhetetlen fajtába tartozik.
2020. okt. 6. 07:23
 7/10 anonim ***** válasza:
CGM?
2020. okt. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
A tüsi haj jobban állna.
2020. okt. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megcsináltattam és jól áll! és imádom!. Azért aki nem tud értelmesen válaszolni az inkább ne írja le tartsa magában!
2020. okt. 6. 18:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a CGM-et komolyan kérdeztem.
2020. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!