Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól állna 167...

Szerintetek jól állna 167 centihez a vállig- váll alá érő haj egy lánynak?

Figyelt kérdés
2018. aug. 18. 23:52
 1/7 A kérdező kommentje:
tegnap elott levagtam elol a mellig ero hajamat es nagyon hulyen nez ki most talan kijavithatnam ezzel ha levagatom hatul is? vagy novesszem meg es aztan ha eleg hosszu ujra levagjam mellig erore?
2018. aug. 18. 23:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudhatom, hogy neked mi áll jól, de egy vállig érő haj simán lehet remek valakinek, magasságtól függetlenül, nem azon múlik.
2018. aug. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy mi all jól leginkább arcformától, stílustól függ, nem a testmagasságtól.
2018. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék mire alapoztad, hogy pont a testmagasságtól függ a dolog.
2018. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azert hogy nem e magasit mer igyis magas vagyok mar... amugy ovalis az arcom vagy kerek nem tudom mert minden oldal mast mond
2018. aug. 19. 12:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a magasít alacsonyít dolog szerintem hülyeség :D


A hajadat inkább nem magadnak vágdosd menj fodrászhoz és az arcformádhoz illő frizuraválasztásban is tud tanácsot adni.

2018. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na mar ne irjatok mert levagtam
2018. aug. 21. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!