Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy bevásárlóközpontban,...

Kalala1 kérdése:

Egy bevásárlóközpontban, láttam egy hölgyet,nőt, lányt, teljesen mindegy, hogy le volt guggolva. És a felsője fel volt csúszva, a nadrágja meg le, és tisztán rikított a bugyija. Diszkréten meg dicsértem a bugyiját, és figyelmeztettem hogy látszik?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez bunkóság? Csak jószandékból szoltam neki.

2020. okt. 7. 13:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%

Nem a középkorban élünk.

Ha normálisan lennének szabva, varrva manapság a ruhák, nem úgy, hogy az anyag nagyrészét ravasz módon kispórolják, mondván: csípőnadrág.... akkor nem lógna ki a seggük. De ha nem tetszik, ne foglalkozz vele, mi közöd hozzá?

2020. okt. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
13%
Én nem foglalkozom velük. Írtam is, hogy nem követném a kérdező példáját. Nem bántok senkit, de attól még gondolatban mélységesen megvetem a nőket, meg a mai világot is.
2020. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is szóltam már másnak ha pl nem húzta fel a cipzárt a nadrágján és szét volt nyílva.

Szerintem kevésbé ciki ha szólnak, és tesz ellene, minthogy órákat rohangál úgy a városban és mindenki látja.

2020. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amúgy meg zavarba jött az illető de megköszönte
2020. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A szándékos villantást ellenző válaszolót most azok pontozták le akik direkt úgy öltözködnek hogy valami kivillanjon vagy alapból látszódjon?


Kérdező

Nem sokan követték volna a példádat. Az hogy meg dicsérted már tényleg kicsit sok volt és amennyiben csak arra a pár pillanatra látszott ki amíg éppen guggolt akkor lehet inkább hagynod kellett volna. Ha utána is kilátszottak volna a dolgok akkor azonban kérdés hogy azért mert úgy volt direkt öltözködve vagy mert véletlen valami elcsúszott.

Ha csak véletlen akkor megtudta legalább igazítani és nem otthon fogja észre venni hogy mindenki látta.

Ha azonban szándékosan akkor azonban nem is akarja majd meg igazítani de akkor a dicséret se volt baj.


Egyébként mit reagált rá? Csak mert az is lényeges lenne. Ha nem volt rossz szándékod és ő se vette sértésnek akkor nincs semmi baj.

2020. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!