Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki szokta még meg ölelni a...

Ki szokta még meg ölelni a pszihológusát távozáskor? Vagy egyáltalán szabad az ilyesmi?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem szabad vagy legalábbis erősen kerülendő.
2020. okt. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
A terápia módszertanától függ szerintem, hogy szabad-e megölelni a pszichológust, vagy tilos a fizikai kontaktus.
2020. okt. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Engem egyszer a férfi pszichológus akart megcsókolni (a hátamat cirógatta gyengéden sokáig, amikor eltört nálam a mécses...)


Vicces volt, amikor utánam futott több emeletet, hova siettem el annyira a közeléből... igyekezett megvigasztalni, ami eléggé jól sikerült a jelek szerint. :)


De figyelmeztetnem kellett, hogy HÁZASEMBER - nem szabad "kikezdeni" egymással! (Kicsit nehezen "vette a lapot", de aztán megértette...)


Ez már elég régen történt, azóta nem igazán találkozunk, nem keresem a társaságát - DE A PÁROMAT MAJDNEM MEGTALÁLTAM - akivel nemrégen VÉGLEG szétváltak az útjaink...


46/N

2020. okt. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az én pszihologusomnak nincs családja sem felesége. 😅
2020. okt. 16. 07:59
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Hát akkor ölelgesd! (Ha megengedi, miért ne...?!)
2020. okt. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5🤣🤣🤣. Már meg ölelt. A múltkor.
2020. okt. 16. 08:21
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

azért az ölelés apropója se mindegy :))))

Én a suliban a lelki gondozót a beszélgetéseink után megöleltem (szintén házas férfi) de tiszta volt hogy miért s utána a kapcsolatunk is baráti lett

Most a pszichológus nő vagy két alkalommal mikor jöttem el a karomra tette a kezét, majd a végén tervezem megölelni


mért akarod megölelni? am meg őt kell megkérdezni


19/l

2020. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már meg öleltem. 🙂Engedte. És ő is cukinak tartotta.
2020. okt. 16. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!