Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Roma pasik között miért van...

Roma pasik között miért van olyan, aki papucs?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a romák szeretnek erőteljesen megnyilvánulni akár a kommunikációban, akár tettekben, viszont ismerek párat, akik ha nőkkel beszélnek, akkor az ellenkező fél simán átveszi az irányìtást mindenben, holott a pasik számìtanak jelentősebben pénzkeresőnek. Mit gondoltok erről? 42/F
2020. okt. 7. 21:19
 1/3 Kerdesekkel teli ***** válasza:

Igen, nekem is ez a tapasztalatom, hogy ha parkapcsolatrol van szo a nok sokkal karakanabbak, hatarozottabbak, mint az erosebbik nem kepviseloi, ovek az utolso szo.

Ez lehet annak is betudhato, hogy hiaba a ferfi a kenyerkereso, a nokre tobb dolog szakad, haztartast vezetnek, gyereket nevelnek, mindent ok inteznek ez altal nagyobb a beleszolasuk a mindennapi dolgokba.

(szerintem)

2020. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia én egy 20 éves cigány fiú vagyok és igen ez általában jellemző nálunk is anyámé az utolsó szó :)

Az hogy a férfi hordja a "gatyát" egy kapcsolatban az csak képmutatás

Lehet hogy a férfi hordja azt a bizonyos "gatyát " de pont hogy a nő fogja megmondani melyik "gatyát is vegye fel a férje /párja :)

2020. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is udvarolt cigány pasi, és kenyérre lehetett kenni, nem tudtam vele összeveszni, mindenben igazat adott nekem mindig, stb. Végül nem kezdtem vele, mert kivitelezhetetlen lett volna az egész.

Tényleg két véglet van, vagy papucs, vagy veri az asszonyt.

2020. okt. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!