Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen egy prostituált élete?

Milyen egy prostituált élete?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan ember válasza érdekelne aki volt benne vagy benne van, és tud érdemben válaszolni. Azt hiszem ma én is belecsöppentem. Szörnyen megrázott. De a pénz nagyúr. Szégyellem magamat, hogy meg kellett tennem.
2020. okt. 8. 13:18
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
73%
Ha igazan szégyellnéd gyárban dolgoznál 12 órában. :D
2020. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
85%
Nagyjából, amit te csinálsz: Kell a pénz, de más melót lusta vagy vállalni. Lenyomod a menetet, aztán egy kis önsajnáltatást kifogásgyártással, aztán újra csinálod elölről.
2020. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

Lerágott csont a lusta vagy / nem akarsz dolgozni. Dolgoznék de jelenleg nincs munka. Vagy ha van is nem nekem , ugyanis semmihez sem értek. Nincs semmiről papírom. Fiatal vagyok tapasztalatlan. Rossz családi környezettel. A koronavírus előtt volt munkám. Aztán ki lettem rúgva.


De most ez a része nem is fontos. Inkább az érdekelne, hosszútávon mennyire csinálja ki az embert?

2020. okt. 8. 13:24
 4/50 anonim ***** válasza:
80%

Barátnőm, barátnőjének ismerőse a rosszlányokon hírdető.


Nyílván nem közeli ismerős, de a szakmájából kifolyólag érdekes téma a létezése így hallottam pár dolgot róla.


Kb napi 80 ezret keres. Szép belvárosi lakásban lakik az élettársával és kis gyerekével.

(Nőn kinézetre nem mondanád meg hogy van gyereke, kb 25 éves vékony, agyon tetovált)


Amikor jön a kuncsaft akkor az apuka leviszi a gyereket sétálni...


Szerintem ez elég szürrelális, de ha van egy megértő párod és nem tervezel ezzel a szakmával nyugdíjba menni, akkor szerintem teljesen oké.


Ahogy hallom, ezt leszámítva teljesen normális az életük, mint bárki másnak. Ez is egy munka, még hozzá jól fizető.


Csak ne ragadj benne.

2020. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
81%
Milyen? Szopás :D
2020. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
88%
Ronda, idegesítő, lekezelő, esetenként agresszív emberekkel kell szexelni, inkább tarts egy két állandó, normálisabb embert, mellette keress valami munkát. Így nem tesz annyira tönkre lelkileg, meg leszel veszélyben. De ha mindig újakkal találkozol, abból gond lesz egy idő után, ha egyedül csinálod, futtató nélkül...
2020. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
81%

Te még az elején vagy,de ha már ennyire kiborultál akkor ne folytasd mert a pszichiátrián kötsz ki.

Szerintem erre születni kell,hogy valaki ezt úgy tudja tekinteni,hogy ez is csak egy munka.

2020. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
36%
*nem leszel veszélyben
2020. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
73%

"Ez is egy munka, méghozzá jól fizető."


Hát munkának ezt nem nevezném..


Nincs az a tusfürdő ami ezt a mocskot és retket le mossa majd rólad.. annyi nyugtathat talán hogy ma már sajnos egyre többen csinálják, és sajnos egyre többen nevezik ezt munkának. Hát köszönöm, akkor addig megyek a munka után amíg nem tálalok. Mert olyan nincs hogy nincs.

2020. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
30%

Nekem csak 5 rugóm van.

De extra is érdekel.

Alku van?

2020. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!