Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aludtatok már arcmaszkban?

Aludtatok már arcmaszkban?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?

#maszk #arcmaszk #orrot és szájat eltakaró maszk
2020. okt. 9. 21:23
A kérdező szavazást indított:
igen
Nem
Még nem , de szeretném kipóbálni.
49 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Az már a hülyeség netovábbja lenne.
2020. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aztán miért lenne az? NYilván nem azért hogy ne fertőzd meg magad , de akár egészségügyi okból, akár kiváncsiságból? Esetleg ha mással alszol egy helyiségben..
2020. okt. 9. 21:34
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Neked nem elég az hogy ha bemész egy boltba és muszáj vagy felvenni a maszkot,és a vásárlás ideje alattaz 1 perc kilélegzett kb 2 liter szén dioxid 50%-át vissza szippantod?Ha neked ez egészségügyi okokat tekintve előnyös,akkor hajrá,hordd éjszaka is!
2020. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na ezzel ne gyere. Már ezerszer meg lett cáfolva. Nem csökken a vér o2 szintje jelentősen a maszk miatt. Kicsit melegít de annyi. HA 12 órát lehőz benne az ember(nem én) akkor alvás közben sem lesz tőle bajod.
2020. okt. 9. 21:52
 5/10 A kérdező kommentje:
én 8 órázok benne mégsem érzem meg , sőt el is felejtem , sőt volt hogy este is rajtam maradt már. ÉS lám élek
2020. okt. 9. 21:53
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen, én nagyon szeretek benne aludni a vonaton, mert nem látszik ha nyitva a szám és folyik a nyálam:D
2020. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Én váratlanul kerültem kórházba a COVID alatt. Az intenzíven csupaszra vetkőztettek és mindent levették rólam, kivéve azt az egy szegény kis patikai maszkomat, ami épp rajtam volt mikor bevittek.:D Aztán ahogy körbenéztem később láttam, hogy csak rajtam van ott maszk, úgyhogy megkérdezem a nővéreket, hogy levehetem-e. Végül levehettem elalvás előtt, akkor meg oxigénre rakták. 🤷🏼‍♀️


Amúgy ha fáradt vagy elalszol úgy is, ha csövek lógnak mindenedből, de nyilván kényelmesebb maszk nélkül.

2020. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Hulyeseg netovabbja az egesz maszkozas. A maszk karositja az egeszseget igazan!
2020. okt. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Én igen, vonaton mikor éjszakás szolgálatból utazok haza (3 órahosszát) akkor mindig alszok, most mivel kötelező a maszk, abban szoktam :)
2020. okt. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

"A maszk karositja az egeszseget igazan!"

Ha hetekig ugyanazt az eldobhatot hordod, az tényleg nem tesz jót az arcborodnek...

2020. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!