Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfi létemre nem értek...

Férfi létemre nem értek semmilyen technikához vagy géphez. Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

Nem értek az elektronikához, vagy árammal kapcsolatos dolgokhoz. Azt sem tudom mi az az áramerősség, váltóáram vagy kondenzátor. Nem tudok autót sem szerelni, semennyire. Építési jellegű munkát sem tudok végezni, mint betonozás, festés, fúrás-faragás, stb.

Szoval semmilyen műszaki érzékem nincs sajnos.

Mit gondoltok? Egy férfinak illene tudni ilyen dolgokat?


2020. okt. 9. 23:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem
2020. okt. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

Egy no meg nem feltetlen ert a varrogephez

Gaz?

Nem.

2020. okt. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
Én nem csípem az ilyen típusú férfiakat, de ettől függetlenül nem gáz. Van akinek nem számít.
2020. okt. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%

Pont ilyen vagyok.


22/f.

Gáz, de nekem soha semmihez sem szabadott hozzányúlni mert "elrontom".

2020. okt. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%
Én is, akár a 3-as válaszoló, az ügyes, vagány férfiakat szeretem, rájuk felnezek és biztonságban érzi magát az ember velük.
2020. okt. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem gáz, viszont sokan hátrányosan fognak megkülönböztetni. Amiket írtál, azok egy részéhez értek, de a kocsikhoz semennyire. Akármilyen társaságba feljön valami ilyen téma és mondjuk én nem tudom, hogy miről van szó, páran egyből megpróbálnak beszólni. Nem feltétlenül durván, de olyan, mintha férfiként alap lenne, hogy értek a kocsikhoz.
2020. okt. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha olyan nod van, aki az utvefurot lanykora ota forgatja, te takaritasz, akkor semmi baj.
2020. okt. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

Minek ezekhez érteni?


Fogd meg aztán csináld, majd belejössz.


Nekem is a kezembe nyomta a kőműves mester 16 évesen a vésőgépet meg a betonmixert aztán azt se tudtam, hogy kell bekapcsolni.

De belejöttem, mindenre rájön az ember magától, semmihez nem kell értenie.

2020. okt. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nyilván értene hozzá, ha lenne motivációja, meg érdekelné a téma.

Gáz, nem gáz, mindig a statisztika dönt, mennyire leszel kelendő úgy ahogy vagy, bármilyen területen.

Én pasasként szerelésbzi vagyok, gyakorlatilag minden ilyen érdekel, viszont elég nagy hátrányban érzem magam emiatt.

Jobb szeretnék utazni, a művészetben dolgozni, emberekkel foglalkozni, stb.

Gyakorlatilag beleuntam, belefáradtam a szerelgetésekbe, javításokba.

2020. okt. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Nőként azt mondom gáz. Így semmiben nem lehet rád számítani,mintha egy nyuszival lennék. Egy férfi tudja megoldani a környezetében felmerülő kisebb problémákat,amik a mindennapi élet részei. Ez sokkal fontosabb mint a "farokméret",amivel itt a gyakorin nagyon szívesen hencegnek a fiúk.
2020. okt. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!