Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfi létemre nem értek...

Férfi létemre nem értek semmilyen technikához vagy géphez. Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

Nem értek az elektronikához, vagy árammal kapcsolatos dolgokhoz. Azt sem tudom mi az az áramerősség, váltóáram vagy kondenzátor. Nem tudok autót sem szerelni, semennyire. Építési jellegű munkát sem tudok végezni, mint betonozás, festés, fúrás-faragás, stb.

Szoval semmilyen műszaki érzékem nincs sajnos.

Mit gondoltok? Egy férfinak illene tudni ilyen dolgokat?


2020. okt. 9. 23:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ha jól keresel. Nem a nők miatt, hanem azért mert mindenhez szakembert kell majd hívj, ami nem lesz olcsó.
2020. okt. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem írtad, hogy hány éves vagy és külön élsz-e a szüleitől. Mert ha saját családod lesz, vagy van, akkor marha sok pénzbe fog neked ez kerülni. Mondok egy példát. Egy fürdőszoba felújításához kell burkoló, vízvezeték szerelő, villanyszerelő. Az ára felkúszhat akár 1 millió forintra simán. Míg az anyag ár mondjuk megáll 300ezer forintnál. Itt megmaradna 700ezer. De ha nincs affinitásod hozzá, akkor mestert kell hívni mindenért, a ceruzájuk pedig vastagon fog.
2020. okt. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
79%
És mi a helyzet az egyedülálló nőkkel, akiknek nincs férfi a háznál a hétköznapokban? Nekik is szokott jönni ez a szöveg, hogy jobb, ha beletanulnak ilyen-olyan szerelésbe, különben drága lesz nekik? Mert ugye egy nőtől ezt a fajta ügyességet nem feltétlen várják el, de egy nőnek a szakemberek ugyanannyiba kerülnének, mint egy szereléshez, építéshez nem értő férfinek...
2020. okt. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%
Én sem tudom ezeket de nem is volt kitől megtanulni. Szóval aki tudja azt valaki megtanította. Az nagy előny. Maguktól azok sem tudnák.
2020. okt. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#13, nekem van ilyen egyedülálló nő ismerősöm, elég rossz helyzetben van, a lakása kb az összeomlás szélén van.

Szerelőt képtelen elérni, kifizetni, ismerősökkel próbál megcsináltatni ezt-azt, de azok nagyon nem értenek hozzá.

Próbálj felhívni mostanában egy gázszerelőt, elvállal-e egy gázkészülék bekötést....talán 3 hónap múlva.

Ebben a rongy világban kénytelen sokmindent megtanulni az ember.

2020. okt. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

12-es vagyok. A nőkre is vonatkozik az a része, hogy ha nem tanul meg főzni, akkor rendelhet kaját jópénzért, ha nincs affinitásod a takarításhoz, hívhatsz bejáró őt, csak fizesd meg, ha nem tudja beosztani a pénzt akkor elúszik a család jövedelme. Amikről írtam, azok férfi munkák. A világban mindenkinek meg van a dolga, bár azt mondják emancipáció van, hát akkor nosza lányok burkolni. Azt is hallani, hogy amit egy férfi meg tud csinálni, azt egy nő is. Tényleg nem akarok senkit bántani, mert nincs hozzá jogom, de az egyedülálló nők választották, alakították azt az életet amit élnek. Egyedül egy nőnek nehéz ezeket a dolgokat megoldani, de hát emancipáció van, mindenkinek joga van dolgozni, ha akar. Ahol a szándék, ott a megoldás.

Amúgy burkolni pl. Jutubról tanultam meg, azóta sok lakás dícséri a kezem munkáját. Varrni szintén a netről, bár anyukámtól megkérdezek ezt azt néha. A víz-radiátor-fűtésre meg magamtól is rájöttem.

2020. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ja még annyit, hogy elnéztem némelyik full alkesz kőművest, burkolót, az életüket szét itták, szívják az ukrán cigit stb. És szépen dolgoznak. Nehogy már én ne tudjam megcsinálni egy kis tájékozódás után. Meg is tudtam, bár eleinte lehet picit tovább tartott.

12-es voltam.

2020. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ja, szépen leírtak itt a nők hogy nekik ilyen férfi nem kell. De kíváncsi lennék ők mihez értenek vajon? Egy nőnek is kell ennyi erővel, sok mindenhez.
2020. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mert ennyi erővel ha mindennap kaját kell rendelni az is nagyon sok pénz egy hónapban. Szóval akkor a nő meg tudjon főzni mert az lesz a legolcsóbb. Enni mindennnap kell, komolyabb felújítás csak ritkán van.
2020. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem, de az igyekezet fontos lenne.
2020. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!