Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életed legbátrabb tette?

Mi volt életed legbátrabb tette?

Figyelt kérdés

2020. okt. 10. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Bungee jumping-olás talán.
2020. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Egyszer megvédtem egy embert.
2020. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Házasság
2020. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Kezdeményeztem a jelenlegi páromnál 5 éve.
2020. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
4 hónap alatt 7 országban jártam,sok mindent megtapasztaltam,havi szinten több ezer kilométert le vezettem éjjel-nappal,büszke vagyok arra hogy ezt az értelmetlen dolgot végig tudtam csinálni nyugati cégnél keleti fizetésért,el hittem Szili Furgonnal YouTubernek hogy ez a meló milyen jó csak utazol és szabad vagy de ez csak mese.
2020. okt. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Terroristákkal egy városban tartózkodni.
2020. okt. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

#5 Szili elmondta, hogy nem arról szól, hogy utazol, igen utazol, lehet 28 órát vezetsz. Szerinted ha arról szólna miért keresnének mindenhol sofőrt? Na ugye.


Nekem nem volt bátor cselekedetem, én félek mindentől.


22/f

2020. okt. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Életem legbàtràbb tettére most készülök. Nagyon nagyon bízom benne, hogy össze fog jönni. Mások azt mondanák, hogy ez öngyilkossàg. Ha összejön, és túlélem, akkor pár hónapon belül visszajövök, és leírom mi volt az, és mit tettem.

Nem törvénybeütköző, de ha leírnàm, akkor mindenki azt írnà, hogy felejtsem el, mert ki fogom magamat nyírni ezzel, nem vagyok épeszű. Hát, remélem nem, mert ezen sok múlik. Nagyon sok. A csalàdomért bármire képes vagyok, ez pedig érinti őket is.

2020. okt. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Ha jól sejtem, akkor nem élted túl.
febr. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!